Kung Fury



Jakie wrażenia po obejrzeniu "Kung Fury"? Mnie film urzekł. Historia niezbyt interesująca w swoim szaleństwie, ale jak pięknie wyglądają te tła, jak świetnie brzmią suchary bohatera ("You like a father to me" mnie po prostu rozwalił ), a muzyka to istny majstersztyk - technopop, do tego jeszcze dziwne utwory przy nauce kung-fu przez nazistów. A Hakerman boski!
Odpowiedz
Film tak przepakowany testosteronem, że od samego oglądania rosną bice i włosy na klacie. Niestety był za krótki, pół godziny to dla mnie kpina. I trochę smutniejsze, amatorski film ma lepsze efekty specjalne niż wszystkie polskie filmy.
Odpowiedz
Bardzo krótki, parę momentów mogli wydłüżyć - choćby epizod w erze Wikingów. Ciekawe, czy zrobią kontynuację, bo zostawili sobie do niej furtkę.
Odpowiedz
Bardzo dobry ale nie idealny (tak, wiem że jest amatorski). 30 minut to faktycznie strasznie krótko. Bardzo dużo scen "zużyli" na trailer i teledysk przez co w filmie już nie robiły takiego wrażenia. Wiedziałem, że fabuła będzie durna ale nie sadziłem że aż tak durna Muzyka to majstersztyk (synthwave, Krzysiu).
Odpowiedz
Na minus można jeszcze zaliczyć brak walki z Hitlerem. Niby taki wielki wojownik, a zachował się jak popierdółka. I w dodatku uciekł.
Odpowiedz
Szczerze mówiąc nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak się spodziewałam. Może wszystkie zachwyty mnie za bardzo nakręciły na ten film. Aleee uważam, że tutaj było wszystkiego za dużo. Bo nawet pewien kicz musi mieć jakiś pomysł, nie wiem jakiś sens, a tutaj wszystko było wrzucone chyba tylko dlatego, że "hohoh, śmialiśmy się z tego kilka lat temu. Śmiejmy się z tego teraz przez nostalgię!". Nie wiem. Za dużo tego, w dodatku wciśniętego "bo tak".

Poza tym widzę, że absurdalny kicz staje się modny i okropnie się tego obawiam.
Odpowiedz
To Wam wrzucę jeszcze, bo "Kung Fury" natchnęło mojego bfa do zrobienia taunta do Team Forstressa 2 :

Future Flier

Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Kung Fury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...