[GIII] Kamień klanu młota

Jak zdobyc kamień teleportacyjny do klanu młota???. Leży na stole Ingvara ale jak go biorę słyszę ,,TY parszywy złodzieju'' no to standard sklepałem go i zabrałem kamień. Wychodzę, a tu 2 kolesi z tekstem, że okradłem kowala. Mam wyuczone łgarstwo więc to wybrałem a ten jak nie rypnie toporkiem przy okazji Ingvar się budzi ja przyzywam demona robię siekę i wracam do poprzedniego save'a

Dodam, że czar >>sen<< nie działa
Lfp for GvG
Odpowiedz
No widzisz, jak dobrze pewnie zauważyłeś, to Ingvar sobie śpi na łóżku. Po prostu podkradnij się, zabierz kamień i po robocie. Na pewno Cię ktoś zauważy, jak będziesz hałasował. A nikt się do Ciebie nie przyczepi, bo się skradałeś i nie będzie znany złodziej - proste.
Jesteśmy ludem wybranym, bogactwo dla nas, władza dla Beliara,
A jego królestwo nastanie i zadrżą ci, ku którym skieruje swój gniew,
Więc zapłać złotem, bo inaczej zapłacisz krwią
Beliar nie zna litości, dla słabych nie ma zmiłowania tylko ból i śmierć,
Ale ci z was którzy obracają pieniądzem muszą płacić daninę,
Bo czymże jest złoto w obliczu nieuchronnego gniewu Beliara,
Gdy jego gniew sięgnie zenitu, będzie za późno,
Wtedy wasze modlitwy nie zostaną wysłuchane
Tylko Czarni Magowie wiemy jak ubłagać jego gniew,
Chronimy was, używamy naszej mocy by zachować was przed jego gniewem,
Bo on zgniecie swych wrogów, wynagrodzi nas, bo jesteśmy jego ludem,
My Asasyni.
Odpowiedz
To jest bug,albo ja miałem bug bo za kamienie raczej nas nie ścigają, tak smamo za szynkę w zadaniu "zanieś szynkę" gdzie czasem za niesienie jej nas ścigają
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja się zakradłem i wziąłem kamień bez najmniejszych trudów, a jeśli to nie pomoże wpisz sobie kod na ten kamień.

I to cała filozofia.


P.S. TO NIE JEST BUG!!!!!!!!!!!!
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Kilkakrotnie próbowałem go ukraśc(gdy Ingvar spał oczywiście)i zawsze on się obudził lub 2 wojowników obok jego domu mnie widziało. Gdy w końcu raz mi się udało, to po pewnym czasie zaczepił mnie jeden wojownik z Klanu Młota i powiedział, że okradłem kowala. To oklepałem mu twarz i po sprawie...


Odpowiedz
Chodzi wam o umiejętnośc skradanie się (um. złodz. ) czy o myśliwskie , bo ten ingvar ma wagę włochatego bizona

[Dodano po chwili]

Hehehe po zdobyciu zgody wytapiaczy (75 repa w KM) Ingvar sobie spał nawet jak brałem kamień . W innych chatach było podobnie i ograbiłem kilku pedałków.
Lfp for GvG
Odpowiedz
najlepiej zakradni sie w nocy z tyłu domu zeby nikt nie widział bo sie patrzyc bendą jak spi to wes kamien i po robocie tylko sie skradaj
Odpowiedz
← Gothic

Kamień klanu młota - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...