Kamień klanu młota - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

DraK013,
najlepiej zakradni sie w nocy z tyłu domu zeby nikt nie widział bo sie patrzyc bendą jak spi to wes kamien i po robocie tylko sie skradaj
(eternal) Dylanjuh,
Chodzi wam o umiejętnośc skradanie się (um. złodz. ) czy o myśliwskie , bo ten ingvar ma wagę włochatego bizona

[Dodano po chwili]

Hehehe po zdobyciu zgody wytapiaczy (75 repa w KM) Ingvar sobie spał nawet jak brałem kamień . W innych chatach było podobnie i ograbiłem kilku pedałków.
SaintMaster,
Kilkakrotnie próbowałem go ukraśc(gdy Ingvar spał oczywiście)i zawsze on się obudził lub 2 wojowników obok jego domu mnie widziało. Gdy w końcu raz mi się udało, to po pewnym czasie zaczepił mnie jeden wojownik z Klanu Młota i powiedział, że okradłem kowala. To oklepałem mu twarz i po sprawie...
Kafi,
Ja się zakradłem i wziąłem kamień bez najmniejszych trudów, a jeśli to nie pomoże wpisz sobie kod na ten kamień.

I to cała filozofia.


P.S. TO NIE JEST BUG!!!!!!!!!!!!
Ranger,
To jest bug,albo ja miałem bug bo za kamienie raczej nas nie ścigają, tak smamo za szynkę w zadaniu "zanieś szynkę" gdzie czasem za niesienie jej nas ścigają
Asasyn,
No widzisz, jak dobrze pewnie zauważyłeś, to Ingvar sobie śpi na łóżku. Po prostu podkradnij się, zabierz kamień i po robocie. Na pewno Cię ktoś zauważy, jak będziesz hałasował. A nikt się do Ciebie nie przyczepi, bo się skradałeś i nie będzie znany złodziej - proste.
(eternal) Dylanjuh,
Jak zdobyc kamień teleportacyjny do klanu młota???. Leży na stole Ingvara ale jak go biorę słyszę ,,TY parszywy złodzieju'' no to standard sklepałem go i zabrałem kamień. Wychodzę, a tu 2 kolesi z tekstem, że okradłem kowala. Mam wyuczone łgarstwo więc to wybrałem a ten jak nie rypnie toporkiem przy okazji Ingvar się budzi ja przyzywam demona robię siekę i wracam do poprzedniego save'a

Dodam, że czar >>sen<< nie działa
Wczytywanie...