[TW] [Two Worlds] Recenzja

szkoda że tak późno sie dowiedziałem (dopiero z biedronki :-))
daje 5+
Odpowiedz
Zainstalowałem, włączyłem i... mnie odrzuciło. Nie chodzi o to, że jest ciężko na początku, ale te dialogi, wyraz twarzy bohatera i dziwne kapliczki... Niestety, za dużo grałem w późniejsze tytuły i mimo chęci nie zaszedłem daleko.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Witam
Ja osobiście mam dość mieszane odczucia. Z jednej strony plusy o ktorych pisaliście i nie będe powtarzać (zachłystnąłem sie grafiką). Z drugiej przysłowiowa łyżka dziegciu.
Po przebiegnięciu gry wojem zacząłem grać magiem i tu zdziwko - czary ofensywne są baaardzo słabe. Zainwestowałem w manę, licząc że dam radę z dystansu a tu cienizna. Dodatkowe utrudnienie to podziemia, pieczary i inne ciasne lokacje. I tam mag to zupełnie "cienki Bolek". Można oczywiście uciekać w niewidzialność czy przywoływanie ale zabić w końcu trzeba samemu. Moim zdaniem gra jest źle zbalansowana dla innych profesji (rycek oczywiście wymiata ) I porównam z Oblivionem - tam magowie rządzili; jedyna trudność jaka była to nie pozabijać swoich
Odpowiedz
W TW2 mag to potęga, zwłaszcza w multi i jak się zrobi tzw bugspelle Jak chcesz poznać prawdziwy koszmar początkującego maga, zagraj w stare Gothiki
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Two Worlds] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...