[W1] Edycja kolekcjonerska

Pozwolę sobie tu przytoczyć news Danego:

Użytkownik Dany napisał

Na stronie gry Wiedźmin została opublikowana pełna lista rzeczy, które będą zawarte w Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina. Będą to:


Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150 stron
Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120 stron
Unikalny medalion wiedźmiński
Koszulka z logo gry Wiedźmin
Bitewna gra karciana Wiedźmin
Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze.


Dołączone zostaną także elementy z edycji standardowej. Pełny news do przeczytania Tutaj.


A tutaj tzw. wizualizacja całego pakietu

I teraz są tylko następujące pytania:

Ile będzie egzemplarzy EK?
Ile będzie kosztowac?
Kiedyt będzie ją można zamówić?
Odpowiedz
Muszę powiedzieć, że to tak zajebiście wygląda na tym screenie, że aż mnie nachodzi by kupić. Koszulka bardzo fajna, medalion nie będzie taki mały i kiczowaty jak był np. w G3, mapę i tak znam Albumy to chyba tylko arty, bestiariusz mi niepotrzebny Pomijam pudełko z gry, bo też bardzo ładne. G3 kosztowało 180zł. Podejrzewam, że to nie będzie za bardzo odbiegać. Jest dużo bajerów, ale to w końcu gra polska, więc taniej. A zamówienie, pewnie będzie dostępne miesiąc przed premierą. Trzeba się będzie spieszyć i to bardzo. Obawiam, się że mogę być na wyjeździe...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Będzie polowanie na preorder . Kiedy mają być informacje 'kiedy?' .?
Odpowiedz
A cholera ich wie. Najlepiej by było znaleźć ofertę w sklepie internetowym zanim podadzą lub tuż po
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jak teraz na to patrzę, to może się skuszę... Cóż, trzeba znaleźć sobie pracę jakąś, by zarobić na ową EK
Odpowiedz
Wizualizacja wygląda ciekawie i kusząco cóż, też się zastanawiam ile może kosztować i czy kupić, pewnie egzemplarzy koło 4 tys będzie, ale i tak coś czuję że rozejdą się bardzo szybko

[Dodano po chwili]

Cóż nie dużo się pomyliłem, egzemplarzy 2999 jest http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1533
Odpowiedz
Coś czuje, że w związku z taką ilością cena będzie zaporowa.
Odpowiedz
Mam nadzieję, że te wirtualne pieniądze, które jednak mam trochę tę cenę zmniejszą Będzie ciężko się dostać do EK
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A ja nie zdziwię się, jeśli gram.pl albo strona z EK padnie od nadmiaru odwiedzin Oj tak, trzeba będzie sępić...
Odpowiedz
Ja chyba się jednak nie skuszę Ta ilość egzemplarzy mnie dobiła...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia pon, 25 cze 2007 - 23:14 napisał

Albo kupić 5 egzemplarzy i robić za konika .

[post="71365"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Heh, nie zdziwię się jeśli w czwartek allegro będzie pełne ofert sprzedaży
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
No i mamy już cenę gry EK 199,90, zwykła 99,90zł. No i wPLN będą tylko do wykorzystania przy koszcie przesyłki Do września się będzie miało kasę mam nadzieję.
I wymagania:

Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD
1 GB RAM
nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATI
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A to wymagania minimalne, zalecane czy rozsądne ? I niech mi ktoś jaki radek odpowiada temu GF (jakby cięzko było im napisać).
Odpowiedz
Cóż, chyba jednak się skuszę na tą kolekcjonerską Jutro zaczynam operację o kryptonimie "Sęp"
Odpowiedz
A ja odpuszczam. 2 stówy za grę to nieco za dużo jak dla mnie Standardówka mi wystarczy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kurcze pieczone dwie stówy, trzeba będzie zakasać rękawy i się spieszyć przecie tylko dwa miesiące do premiery.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Ja prawdopodobnie zakupie Zwykłą wersje wiedźmina bo przez ostatni miesiąc kupiłem dużo gier np. Guild Wars i Oblivion Mam nadzieje że w ktrótce będzie można wydać wirtualnie pięniądze bo mam ich dużo
Odpowiedz

Cytat

Mimo dających się nam wszystkim we znaki problemów technicznych, zamówienia przedpremierowe na grę Wiedźmin okazały się wielkim sukcesem. Wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej, w liczbie 2999, zostały zarezerwowane w ciągu 22 godzin od startu zamówień!


Pozostaje tylko powiedzieć: WOW.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Wiedźmin

Edycja kolekcjonerska - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...