Pytania i odpowiedzi

Czy zastąpienie Alotha Zrozpaczoną Matką jest dobrym pomysłem? Wykonałem quest maga w Zatoce Buntu, więc nie wiem czy fabularnie mnie jeszcze czymś zaskoczy, a Zrozpaczona wydaje się ciekawą pstacią - to raz. Dwa - nie wiem czy szyfrant dobrze zastąpi maga na placu boju. Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
Szyfrant to najpotężniejsza postać w tej grze - bez wątpienia. Spokojnie Zrozpaczona Matka zastąpi maga.

Jak skończyłeś jego questa to chyba jeden dialog Ci się jeszcze wydarzy tylko - niezobowiązujący.
Odpowiedz
Dzięki, posłuchałem i choć jeszcze do końca nie panuję nad postacią, to potęga paraliżu sprowadziła dziś klęskę na niejedną grupę wyznawców Skaena.
Odpowiedz
Zawsze jak zabijesz stwora z lukami bestiariuszowymi, to w okienku po prawej stronie (tam gdzie pokazuje obrażenia i resztę stuffu), wyświetla się Tobie na zielono liczba (czy tam procent uzupełnienia) tałatajstwa, które jeszcze musisz ubić do pozyskania pełnej wiedzy.
Odpowiedz
Witam

Mam pytanie na temat wersji konsolowej PS4 pillars eternity 2. Dlaczego rejestr walki/dialogów nie jest dostępny na mapie świata jako małe okno jak na PC ? Mogę je tylko odpalić m menu wyboru, a chce mieć je zawsze dostępne. Można to zmienić?

W jedynce na PS4 zawsze to okienko było dostępne w prawym dolnym rogu ekranu.
Odpowiedz
← Pillars of Eternity

Pytania i odpowiedzi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...