Pytania i odpowiedzi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_ixi*,
Witam

Mam pytanie na temat wersji konsolowej PS4 pillars eternity 2. Dlaczego rejestr walki/dialogów nie jest dostępny na mapie świata jako małe okno jak na PC ? Mogę je tylko odpalić m menu wyboru, a chce mieć je zawsze dostępne. Można to zmienić?

W jedynce na PS4 zawsze to okienko było dostępne w prawym dolnym rogu ekranu.
sedinik,
Zawsze jak zabijesz stwora z lukami bestiariuszowymi, to w okienku po prawej stronie (tam gdzie pokazuje obrażenia i resztę stuffu), wyświetla się Tobie na zielono liczba (czy tam procent uzupełnienia) tałatajstwa, które jeszcze musisz ubić do pozyskania pełnej wiedzy.
Ranger Krzyś,
Dzięki, posłuchałem i choć jeszcze do końca nie panuję nad postacią, to potęga paraliżu sprowadziła dziś klęskę na niejedną grupę wyznawców Skaena.
Wolvertino,
Szyfrant to najpotężniejsza postać w tej grze - bez wątpienia. Spokojnie Zrozpaczona Matka zastąpi maga.

Jak skończyłeś jego questa to chyba jeden dialog Ci się jeszcze wydarzy tylko - niezobowiązujący.
Ranger Krzyś,
Czy zastąpienie Alotha Zrozpaczoną Matką jest dobrym pomysłem? Wykonałem quest maga w Zatoce Buntu, więc nie wiem czy fabularnie mnie jeszcze czymś zaskoczy, a Zrozpaczona wydaje się ciekawą pstacią - to raz. Dwa - nie wiem czy szyfrant dobrze zastąpi maga na placu boju. Proszę o odpowiedź.
Wolvertino,
Gospoda to bankowo Niebiańska Latorośl

ale pokoje ktoś wymyśl
Ati,
Czy ktoś mi może powiedzieć, jak nazywa się gospoda z Bliźniaczych Wiązach i pokoje w niej?
Noire Panthere,
Kress, bo to są trzy rozmowy, o ile dobrze pamiętam. I całość sobie przypomina dopiero przy ostatniej. Tylko że gra tych kolejnych już nie inicjuje - trzeba samemu zagadywać co jakiś czas. Podobnie jest w przypadku Niezłomnego
Trzeci Kur,
SPOILER
W ramach ciekawostki - można nie ruszać niektórych questów, ale takie "nieruszenie" i tak będzie miało efekt. Na finałowych planszach gry pojawi się jakaś informacja. A jaka - to już zależy od tego czy i w jaki sposób uporałeś się z questem. Gdzieś w necie o tym czytałem, bo też miałem zaskok z tą Matką;p
Kresselack,
Wybrałem wszystkie możliwe warianty odpowiedzi w pierwszej rozmowie z nią, w tym jeden wymagający wysokiego intelektu - nie przypomniała sobie mimo wszystko wydarzenia, które Widzący widział w wizji (masło maślane w maśle).
Noire Panthere,
SPOILER
Bo może źle go poprowadziłeś? Trzeba z nią kilka razy porozmawiać, niekoniecznie czekając na to, aż się odezwie. Niemniej, na końcu tego questu mamy opcję uleczenia jej duszy czy jak to szło, wtedy pokutować nie pokutuje - ale tak czy siak do Dzwonu Narodzin wraca.
Kresselack,
A propos Zrozpaczonej Matki...

SPOILER
Po przejściu gry wyświetliło mi się, że pokutowała za Dzwony Narodzin, czy coś takiego. Problem w tym, że nie mam pojęcia o co chodzi. Jej quest nie ruszył mi się ANI TROCHĘ, bo gdy próbowałem jej przypomnieć wizję, nic nie wychodziło. O co chodzi?
Trzeci Kur,
Kresselaczku, powinieneś postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami, a nie wybierać najkorzystniejsze opcje;p
Tamc.,
Czy w Zatoce Buntu jest ktoś, kto sprzedaje rośliny?
Kresselack,
Pytanie o zadanie Włodarz martwej krainy.
SPOILER

Czy w dalszej części gry opłaca się decyzja o pozostawieniu lorda Raedrica przy władzy? Zacząłem grę od nowa, bo odniosłem wrażenie, że podjąłem dużo złych decyzji. W poprzedniej grze wybrałem Kolsca, ale on i tak potem ginie, gdy na zamek wraca widmo Raedrica
Noire Panthere,
Miał je witrak.
Kresselack,
Czym jest "naczynie na duszę", które należy mieć w Lle a Rhemen, żeby stworzyć broń? Albo coś pominąłem, albo miał je witrak, którego puściłem wolno.
Withord,
Trzymam za słowo
Wolvertino,
Jestem Ci winny piwo !

Dzięki Już wszystko jasne!
Withord,
Zapewne chodzi o Edaina któremu zbroja daje taką zdolność (Druga Szansa).
Wczytywanie...