[Filmy] ...a co gdyby Predator zawitał do średniowiecza?


Choć pomysł brzmi, jakby ktoś zażył o jeden listek kwasu za dużo oraz doprawił całość słuszną krechą kokainy, to koncepcja wcale nie jest taka idiotyczna i ma odzwierciedlenie w kanonie. W końcu bohaterowie filmu "Predators" odkryli, że rasa międzygalaktycznych myśliwych organizuje swoje łowy od stuleci, stąd też na obcej planecie znajdowały się artefakty z czasów feudalnej Japonii czy wojny wietnamskiej. Grupa pasjonatów podłapała ten motyw i pomyślała, że może wyjść z tego ciekawy film.

predator, dark ages class="lbox">predator, dark ages

Co stało się przed tym, zanim tyłek Predatora zaliczył bliskie spotkanie z buciorami Arniego? Nasz "ugly motherf***er" postanowił sprawdzić, czy w czasach krucjat znajdzie się zwierzyna godna jego talentów. Pierwszy zwiastun pokazuje, że Templariusze staną przed niełatwym zadaniem.

Jak na czysto fanowską produkcję, zapowiada się całkiem nieźle, nie sądzicie?

Odpowiedz
Moim zdaniem bardzo fajny pomysł. Czytałem kiedyś komiks z podobną historią, tylko z Obcym i świętym Jerzym w rolach głównych. Film zapowiada się ciekawie.
Odpowiedz
No chyba już trochę przesadzili, niech wsadzą go do epoki kamienia łupanego, a co tam Już to widzę jak próbują ubić predatora tymi mieczykami
Odpowiedz
dunio1 - To wcale nie takie nieprawdopodobne, by go ubili. Przykładowo strzał z ciężkiej średniowiecznej kuszy mógł przebić człowieka na wylot i zbroja nie stanowiła tu żadnej przeszkody. Przypomnę, że Arnie zabił Predatora drewnianym kołkiem (dobra, niech będzie, że drzewem).
Odpowiedz
Nie no ale ja bym wołał predator vs samuraje byłoby bardziej egzotycznie
Odpowiedz
Już jakiś czas temu oglądałem pierwszy trailer owej produkcji, ten mianowicie: https://www.youtube.co...?v=-fVE873ShAs

i byłoby dobrze, gdyby nie ten uber-tró lektor oraz późniejszy polglisz w wykonaniu reżysera Ale jestem jak najbardziej na "tak" dla takich projektów. Ludzie od "Mortal Kombat Legacy" czy "Deathstroke: Arkham Assasin" pokazali jak fajne może być fan-fiction z dobrym pomysłem.
Odpowiedz
Bardzo mi się to podoba. Proszę informować kiedy tylko wyjdzie
Odpowiedz
← Nowości

[Filmy] ...a co gdyby Predator zawitał do średniowiecza? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...