[GII] Zręczność a Kradzież kieszonkowa

Mam pytanko czy okradanie ludzi zalezy od zręcznosci? Bo ktoś mi tutaj mówił, że sędziemu trzeba zabrać klucz, żeby się dostać do jego kufra i znaleźć krwawy puchar, ja się nauczyłem Kradzieży kieszonkowej, zręczności 19 i szkoda mi wydawać wiecej na nią PN, a jak rozmawiam z sędzią to nie ma tam opcji, że mogę mu cokolwiek ukraźć, a jedyną osobą którą mogłem okraść był Rengaru. Błąd??
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
niewiem czy to błąd ale potrzebne jest dużo zręczności bo gdy chce się kogoś czujniejszego okraść to może się on zoriento wac i powiedzieć lordowi andre a przy okazji jak dostałeś się do złodzieji
Odpowiedz
No ale zeby przynajmniej podczas rozmowy byla taka opcja , ale nie ma i to mnie irytuje. Do złodzieji dostajesz się następująco: Kapujesz na Halvora, że z bandytami sie kumpluje i gostka który siedzi w karczmie w porcie a który daje Ci szemraną robote, do Lorda Andre później wracasz do tej samej karczmy i sprzedający mówi Ci, że Cie szuka jakis gostek , musisz zabić tego gostka co Cie szuka, bierzesz od niego klucz, rozmawiasz z Laresem i płyniesz do kanałów: płyń na prawo od Laresa otwierasz drzwi i dalej już wiadomo co robić.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Im więcej zręczności tym większa szansa, że okradniesz. Żeby okraść kupców musisz mieć duuużo zręczności, bo skurczybki są czujni :wink:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Najgorszy do okradnięcia jest Pyrokar i chyba Hagen musiałem mieć 120 zreczności żeby się udało
Odpowiedz
← Gothic

Zręczność a Kradzież kieszonkowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...