Top Gear

Chciałam zacząć ten temat w jakiś dłuższy sposób, ale od kilku dni nie przychodzi mi nic do głowy. Zatem może po prostu: czy komuś jeszcze zdarzyło się popłakać ze śmiechu przez Clarksona, Hammonda i Maya?
Odpowiedz
Mam w domu stertę przeczytanych książek Clarksona. Dziś nie oglądam, ale lata temu miałem mega długą fazę, że praktycznie codziennie siedziałem przed tv.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
No właśnie u nas też to leci za każdym razem, jeżeli nie do końca wiemy, co oglądać. Chociaż teraz BBC nie puszcza już tak często, jeszcze niedawno leciało niemal ciągle, a teraz jakieś inne dziwne rzeczy zaczęli puszczać. Książki Clarksona kupowałam i mojemu ojcu i teraz mojemu lubemu (w sumie właśnie mi podpowiedziałeś co mu kupić na Dzień Chłopaka).
Odpowiedz
*Mężczyzny, chłopaka jest we wrześniu.
Odpowiedz
Nie znam się na tym, dla mnie nawet Dzień Kobiet nie jest jakiś sensacyjny. A prezent już i tak zamówiłam, więc najwyżej dostanie go na Dzień Kobiet

Tymczasem, pamiętacie najbardziej rzetelną recenzję samochodu by Clarkson?

Odpowiedz
Ze Speciali niesamowicie podobał mi się ten, w którym jechali przez Birmę.
Odpowiedz
Akurat tuż po tym, kiedy postanowiłam założyć temat. Bez Clarksona to będzie trochę bye bye Top Gear, a bez Top Geara chyba też w dużej mierze bye bye polskie BBC. W ogóle czy ktokolwiek ogląda coś poza Top Gearem na BBC?
Odpowiedz
Zainteresowałem się i obejrzałem parę odcinków. Rzeczywiście bardzo fajne Miałem niesamowitą frajdę z odcinka, gdy jeden z prowadzących był w górach w Kanadzie i czekał na ratunek. Dobre, ciekawe, piękne widoczki i świetny humor



Snickers rządzi
Odpowiedz
Na TVN Turbo leci właśnie odcinek, w którym jadą do Charnobyla.
Odpowiedz
Podobno przez to już stracili 4 mln widzów.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Top Gear - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...