Top Gear - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,
Podobno przez to już stracili 4 mln widzów.
Ati,
Na TVN Turbo leci właśnie odcinek, w którym jadą do Charnobyla.
krzyslewy,
Zainteresowałem się i obejrzałem parę odcinków. Rzeczywiście bardzo fajne Miałem niesamowitą frajdę z odcinka, gdy jeden z prowadzących był w górach w Kanadzie i czekał na ratunek. Dobre, ciekawe, piękne widoczki i świetny humor



Snickers rządzi
Ati,
Akurat tuż po tym, kiedy postanowiłam założyć temat. Bez Clarksona to będzie trochę bye bye Top Gear, a bez Top Geara chyba też w dużej mierze bye bye polskie BBC. W ogóle czy ktokolwiek ogląda coś poza Top Gearem na BBC?
Ati,
Ze Speciali niesamowicie podobał mi się ten, w którym jechali przez Birmę.
Trzeci Kur,
Ja lubię sobie czasem pooglądać Po jakimś czasie normalne odcinki mnie znudziły, więc co rok czekam na jakiś ciekawy Top Gear Special
Jednym z moich ulubionych odcinków był ten, w którym Clarkson i May kręcili reklamę o rowerzystach

Tu ich "dzieci":

https://www.youtube.co...1oKXtoyhsR2iyg
Ati,
Nie znam się na tym, dla mnie nawet Dzień Kobiet nie jest jakiś sensacyjny. A prezent już i tak zamówiłam, więc najwyżej dostanie go na Dzień Kobiet

Tymczasem, pamiętacie najbardziej rzetelną recenzję samochodu by Clarkson?

Vitanee,
*Mężczyzny, chłopaka jest we wrześniu.
Ati,
No właśnie u nas też to leci za każdym razem, jeżeli nie do końca wiemy, co oglądać. Chociaż teraz BBC nie puszcza już tak często, jeszcze niedawno leciało niemal ciągle, a teraz jakieś inne dziwne rzeczy zaczęli puszczać. Książki Clarksona kupowałam i mojemu ojcu i teraz mojemu lubemu (w sumie właśnie mi podpowiedziałeś co mu kupić na Dzień Chłopaka).
Tamc.,
Mam w domu stertę przeczytanych książek Clarksona. Dziś nie oglądam, ale lata temu miałem mega długą fazę, że praktycznie codziennie siedziałem przed tv.
Ati,
Chciałam zacząć ten temat w jakiś dłuższy sposób, ale od kilku dni nie przychodzi mi nic do głowy. Zatem może po prostu: czy komuś jeszcze zdarzyło się popłakać ze śmiechu przez Clarksona, Hammonda i Maya?
Wczytywanie...