[GII] Wieże i Skrzynie

Mam pytanie?

Czy ktoś wie jak zdobyć klucze do wszystkich wież w Khorinis i tej skrzyni co pilnuje jej strażnik koło bramy???

Najbardziej to chodzi mi o tą skrzynię którą pilnuje strażnik przed magazynem oraz więżę za sklepem Bospera!!!

Z góry dziękuje.
Odpowiedz
Najprawdopodobniej klucze mają strażnicy, których musisz pookradać przy pomocy umiejętności kradzież, której nauczysz się w gildii złodziei.
Tyle mam do powiedzenia, chociaż tematu lepiej jeszcze nie zamykać, bo nie jestem pewny wszystkiego, co tu napisałem ale zaraz tu się powinien pojawić ktoś, kto to potwierdzi lub zdementuje (ale raczej to pierwsze), a póki co możesz spróbować metody, którą ci podałem.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Temat nie jest jeszcze zamknięty bo twoim sposobem oczywiście uzyskałem klucze do wież ale nadal nie do tej za sklepem Bospera, oraz nie mam klucza do skrzyni pilnowanej przez strażnika obok pierwszej bramy!!!
A to na nich mi głównie zależy więc proszę o wskazówki.
Odpowiedz
Ten strażnik co siedzi w Czerwonej Latarni chyba Peck ma klucz do wieży za sklepem Bospera i w tej wieży jest Joe z gildi złodziejii
Odpowiedz
ja mysle ze klucz do wiezy za bosperem ma ruga ten co uczy strzelac z kuszy tak mi sie zdaje przyjamniej
Odpowiedz
Powinno też dać się zrobić tak, że zamieniasz się czarem w jakieś zwierzę, podchodzisz do drzwi i wciskasz Enter. Wtedy z powrotem stajesz się człowiekiem, ale po drugiej stronie owych drzwi To na pewno działa z chrząszczem, ale z innymi zwierzętami (tudzież bestiami) to nie jestem pewien.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Masz rację Raphagorn, ale jak jesteś zwierzęciem to cię chyba ludzie atakują(chodzi tu o wilki, zębacze z chrząszczmi to chyba masz rację, że nie atakują ) ale ja może miałem takiego buga, że jak, np leciałem krwiopijcą do Diega(chodzi o zadanie z raportami) to jak mnie zobaczył pod postacią krwiopijcy zaczął mnie atakować i jak wróciłem do postaci człowieka to również mnie atakował
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Też to miałem. Wtedy musisz zrobić tak: jak cię atakuje, to stań spokojnie i daj się zabić. Później ożyw się kodem i wszystko będzie cacy Tutaj użycie kodu jest zupełnie legalne, bo ten kod to odpowiedź na błąd gry
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
No własnie tak robiłem Tylko zawsze jak to robiłem to czułem do siebie obrzydzenie.
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
A ja czułem obrzydzenie do bugów w świetnej grze, jaką jest Gothic
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Cóż Gothic zawsze był dla mnie najlepszą grą cRPG (mimo tych bugów). Jednak niektóre gazetki zbyt surowo go oceniły np. w jednej z nich druga część tej kultowej gry dostała 2 gwiazdki na 5.
Odpowiedz
To tak klucze do wież mają wszyscy strażnicy miejscy z imieniem np. Ruga,Peck itd.
Odpowiedz
← Gothic

Wieże i Skrzynie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...