Wasze oczekiwania względem Pillars of Eternity? :)

Ano, procka i kartę zaakceptowało . I to oni tam mają jakieś zawyżone minimalne - w sensie u nas pisze, że trzeba na grafice 128 MB minimum, a u nich 512 ;P.

To co... Let's rock?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Fuck yeeeeeeeeah! Już się nie mogę doczekać.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Gra jest w 2D więc na pewno wymagania będą niskie. I bardzo dobrze
Odpowiedz
W sumie po zastanowieniu to najwięcej będę oczekiwał od towarzyszy.
Odpowiedz
Ja chyba najbardziej liczę na jakieś kozackie questy w starym stylu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A ja na wszystko, coście wymienili, razem wzięte

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Ciekawe ilu gnomów z rzepą czy olbrzymów z chomikiem pojawi się w całej produkcji...
Odpowiedz
Przez ostatnie dni naczytałem się zagranicznych zapowiedzi i moje oczekiwania są bardzo duże, w końcu ma to w teorii być BG3 w przebraniu - twórcy nawet przywłaszczyli sobie jeden z kursorów ;p W zasadzie to swoje oczekiwania rozdmuchałem do takiego stopnia, że postanowiłem zainwestować w kolekcjonerską zawartość - drukowany poradnik, około 500 stron lektury Dorwałem go w preorderze, trochę poniżej więc (sam siebie oszukuje) była to pewnego rodzaju okazja. Razem z grą poczeka sobie do końca Maja - koniec mojego roku akademickiego w UK, przyjdzie więc pora na porządny odpoczynek przy ostrych sesją z grą, o ile oczywiście wszystko na uczelni się uda
Odpowiedz
http://grimuar.pl/pil...ity/towarzysze

Towarzysze w PoE. Kto nie chce, ten niech nie czyta

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia wtorek, 3 marca 2015, 21:53 napisał

Ciekawe ilu gnomów z rzepą czy olbrzymów z chomikiem pojawi się w całej produkcji...


0

Pamiętajcie ludzie, że baldura robiło bioware, a PoE obsidian. Gry będą zupełnie inne, więc nie oczekujcie wszystkiego na wzór baldura.
Odpowiedz
O, tylko 8? I nie będzie romansów?

To w takim razie wstępnie w mojej drużynie pojawią się: Kana Rua, Pallegina, Hiravias, Aloth Corviser i Sagani.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia piątek, 20 lutego 2015, 13:10 napisał

Nie to jedna z ras dostępnych w grze( a dokładniej ten wesoły pan w moim avatarze) :-)


Szyfrant rasą? A nie klasą?

A tak patrząc na rasy, pewnie wybiorę Boskiego
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia środa, 4 marca 2015, 14:47 napisał

I nie będzie romansów?

Obsidian nigdy nie potrafił robić romansów
Odpowiedz
Znalazłem w Internecie takie info:

Cytat

Optymistyczna wydaje się prognoza, według której ukończenie gry zajmie nam „ponad 20 godzin”.


Optymistyczna? To, całe szczęście, cytat z dość starej wypowiedzi, także mam nadzieję, że gra zajmie odrobinę więcej... come on.

[Dodano po 6 minutach]

Z drugiej strony, trochę późniejsza wypowiedź:

Cytat

Wrota Baldura miały ich około 100–110; Wrota Baldura II ponad 200. W naszym przypadku jest ich 150, a więc też dość dużo. To długa gra, nawet jeżeli interesuje was tylko wątek główny. Jeżeli planujecie zajrzeć pod każdy głaz, będzie to długa przeprawa.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zawsze wydawało mi się że baldur 1 ma więcej plansz, bo świat jest otwarty i jest więcej map.
Odpowiedz
Wiesz Dunio ta mapa w BG1 tak wyglądała.

Ja za to zastanawiam się czy zacząć na Eksperckim czy może najpierw tylko na trudnym?
Odpowiedz
Ilość map to trochę zwodniczy wyznacznik - nie ich ilość a rozmiar się liczy, chyba ;p Nie mówi to na nam też nic o ich zawartości.

Poziom trudność hmm tutaj chyba nie będzie skalowania, zamiast tego typ potworków ma się zmieniać hm można więc faktycznie zaryzykować wysoki poziom.

Mnie najbardziej ciekawi możliwość przechodzenia gry na wiele sposobów, w tym unikanie walki - klasy typu złodziej mogą tutaj być bardzo ciekawe do grania.
Odpowiedz

Cytat

Szyfrant rasą? A nie klasą?


Ups coś mi się przejęzyczyło.

8 to trochę mało, ale słyszałem że pracują nad dodatkiem więc pewnie pojawi się paru nowych

Ja do swojej wesołej kompani wezmę: Alotha, Niezłomnego, Edera, Zrozpaczoną Matkę i Sagani
Odpowiedz
Nie ilość, ale jakość, moi drodzy. W "Planescape: Torment" można było przyłączyć tylko 7 towarzyszy (w tym mieć 5 aktywnych w swojej drużynie), lecz była to tak świetnie przemyślana i genialnie rozpisana paczka nietuzinkowych postaci, że dodatnie kogokolwiek innego byłoby totalnie zbędne - nikt nie czuł tutaj niedosytu. Liczę, że w "Pillars of Eternity" będzie podobnie. Tym bardziej, że na pokładzie jest Chris Avellone, a o jego pracę jestem spokojny
Odpowiedz
Zgadzam się z Tokarem, że ilość jest ważniejsza Co jak co, ale w tormencie mimo że towarzysze byli ciekawi, to rozmowy towarzyszy z innymi NPC były bardzo słabe, w baldurze 2 czy nwn 2 masce zdrajcy o wiele lepiej to wyglądało :<
Odpowiedz
Tak z innej beczki, nie polecam recenzji na Gry Online ponieważ na pierwszej stronie podają imię głównego przeciwnika.
Odpowiedz
← Pillars of Eternity

Wasze oczekiwania względem Pillars of Eternity? :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...