Czy jesteście gotowi?

Ja proponuję zacząc jak najszybciej. Vamp niech sobnie poczeka XD.
Odpowiedz
Yea, let's this sesion begin
Czekajmy an odp VL'a No chyba że już go nie ma ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A oto garść szczegółów o świecie w którym będziecie grać.

http://forum.gexe.pl/index.php?showtopic=6826

Lektura obowiązkowa dla wszystkich graczy. A nie-gracze mogą tylko poprzełykać ślinkę

[Dodano po chwili]

Na chwilę obecną mam dwóch graczy z postaciami. Angeli daję jeszcze jeden dzień czasu by przestała sobie w kulki lecieć i zaczęła się odzywać. Jeśli jutro nie otrzymam od niej odpowiedzi to wyznaczę inną osobę by zajęła jej miejsce.

[Dodano po chwili]

Tril czy ciągle obstajesz przy swojej chęci dołączenia? (dzisiaj pytam jeszcze tylko orientacyjnie)
Odpowiedz
Tak, myślę że będę grał (jak się da oczywiście).
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Klucz z kodem został wysłany do Trila, a skasowany ze skrzynki Angeli. (wiadomość miała status 'śledzony' więc mogłem ją skasowac dopóki nie była odczytana - tak tylko mówię jakby ktoś chciał insynuować mi jakieś zaglądanie w czyjś panel kontrolny - tego nie mozna zrobić).

Zapoznaj się z zasadami i z wprowadzeniem. (co pewnie i tak już zrobiłeś )


A co do Angeli. Jeśli się pokaże i pokaja (już ty dobrze wiesz za co) to dopóki nie wróci VL jest jeszcze jeden 'wolny' slot...

[Dodano po chwili]

Khem, khem Tril? Do dzieła.
Odpowiedz
Poczekamy jeszcze kilka dni, ludzi ciągle nie będzie, ja może zdążę wrócić, to zagram
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Taaak, sory, Ekht miałem małe zamieszanko i tak mi wyszło. Jutro napiszę co trzeba, nie martw się
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Do czwartego slotu by się jakaś kobieta przydała... Nie żebym wątpił w damskie cechy VL'a ale zawsze . Jakaś przedstawicielka tego rzadko spotykanego u nas gatunku chętna na sesje?
Odpowiedz
Może Eni się zgłosi?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Już z nią rozmawiałem. Miała się z tym "przespać" Więc czekam na werdykt
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A werdykt jest taki, że mimo wielkiej chęci wzięcia udziału w sesji, w poniedziałek zostaje wywieziona na działkę i wrócę dopiero po tygodniu. Że czekać nie będziecie to wiem, zresztą nie miałoby to najmniejszego sensu. Tak czy siak miejsce wolne wciąż jest, no chyba, że kogoś już wyszukaliście.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Wiesz, dude, nie wiem jakie Ekh ma plany co do fabuły, ale chyba mozemy poczekac troche.
Odpowiedz
Ekh nie wie czy jest sens robić jakiekolwiek plany. Skoro taka Angela najpierw się zgłasza i nie może się doczekać sesji, a jak co do czego, to się obraża i nie można się z nią dogadać...

Kurde już sam nie wiem. Jak widzę czwarta postać prowadzona czy to przez Eni czy przez VL'a będzie musiała dołączyć w późniejszej fazie. Mam ku temu odpowiednią 'dziurę' w fabule.

A w ogóle to mam wszystkie dość
Odpowiedz
A o to i przybyłem i zgłaszam gotowość do gry.

Ekh, tu nie chodzi o damskie cechy tylko umiejętności ;] Grałem już kilka razy przedstawicielką płci pięknej i nie widzę problemów abym to ponownie miał zrobić, jeśli jest to konieczne.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jak coś, to we wtorek wracam
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Sesja przechodzi w stan OFFLINE. Jak to powiedział Ven zapraszam na żal.pl. Dwójka graczy odmówiła współpracy. NIE chcę sluchać żadnych tlumaczeń. Jak mi przejdzie irytacja to wyznaczę następców. Jednego chętnego mam - Danego. Na drugiego czekam.

VL'a ciągle liczę na czwarty slot. Angeli raczej nie bo ciągle jest obrażona na cały świat.
Odpowiedz
Ja już wspominałem że chętnie zagrałbym Także jakby co piszę się na drugie wolne miejsce.

Odpowiedz
Przyjąłem do wiadomości. Pytanie tylko na ile ci starczy zapału...
Odpowiedz
To ja w takim razie też się zgłoszę, może uda się za drugim razem
Odpowiedz
Miałem problemy z komputerem. Niespodziewanie spalił mi się zasilacz i dopiero od dziś jestem online. Nadal zgłaszam chęć zagrania.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← [ekhp] Sesja 2

Czy jesteście gotowi? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...