Czy jesteście gotowi?

Żeby nikt poźniej nie miał do mnie pretensji. S e s j i nie ma ponieważ 3/4 ( a w sumie nawe 4/4 bo Atis też nie widuje) moich graczy nie ma.
Odpowiedz
Ej, proszę mnie nie oskarżać! Mój PC jest w serwisie, więc nie mogę wogóle się odzywać. Piszę z laptopa siostry. A to, że nie odpisuję temtach na forum, nie znaczy, że tu nie zaglądam. Jestem tu praktycznie kiedy mam wolną chwilę.
Odpowiedz
EKht - jak nie masz to znajdź innych Są chętni, ale nie będę pokazywał palcem....
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Świetny pomysł, z chęcią popatrzę jak ci nowi gracze zostaną wypatroszeni przez Angele. I wcale nie wskazuje palcem
Odpowiedz
A mogę ja być wypatroszony? No mogę? Mogę? Mogę? Proszę! Proszę! proszę!!!


A tak na poważnie tobym popisał sobie coś.
Odpowiedz

Cytat

A mogę ja być wypatroszony? No mogę? Mogę? Mogę? Proszę! Proszę! proszę!!!


Jak tylko Angela się pojawi to z nią porozmawiam, na pewno da się coś zalatwić. Zapewne koszt dojazdu i co bardziej fikuśnych narzędzi będziesz musiał sam pokryć. No i worki foliowe jakbyś mógł wziąć.

Cytat

A tak na poważnie tobym popisał sobie coś.


NNSO przyjmię cię z otwartymi ramionami.
Odpowiedz
WRÓCIŁEM! Jestem zwarty i gotowy. Komputer świeżo po servisologii.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mnie nie ma w krakowie, wracam 12 lipca i wtedy będe online. Więc do napisania ;] Ekh nie pisz na gg bo mnie nie będzie do 12 na gg. papa
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Czyli myślę że 12 zaczynamy

No w końcu zacznie się coś dziać.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
No, widzisz Ekh, wszyscy się odzywają, nie ma co się tak rozpędzac.
Odpowiedz
Nikt się w niczym nie rozpędza Atis... A ja i tak teraz umieram od kilku dni...
Odpowiedz
Ready or not i'm back again ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Huh, przeładujmy działka plzmowe i do dzieła
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A VL jest bo jakoś nie widziałem jego działalności na forum ostatnio? Co prawda w ogóle nie wiele widziałem na forum przez ostatnie 2 tygodnie...

Dobra, ja dzisiaj wyjeżdzam 'powakacjować' się przy narzędziach . Wracam w poniedziałek/wtorek.

@Angela
Nie wiem czy masz już gg ale looknij sobie na skrzynkę mailową .
Odpowiedz
O to się nie bój Ekh, jestem. Tylko wtedy, kiedy nikogo nie ma. Na ogół nikogo nie ma tak o 2-3 ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No to decydujta się ludzie, gramy czy nie. Szybka decyzja.
Odpowiedz
Ja jestem gotów.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Wracam w poniedziałek/wtorek.


Trzeba nam czekać na MG.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
To ja w takim razie zaznaczam, że od dnia 23.07.07 roku pańskiego przez 2 tygodnie mnie nie będzie.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
F**k... A już chcialem oglosić radosną nowinę. Widzę, że start sesji musi zostać odłożony na bliżej nieokreślony termin. Chyba żeby zacząć w okrojonym składzie i najwyżej potem VL'a dołączyć.
Odpowiedz
← [ekhp] Sesja 2

Czy jesteście gotowi? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...