Czy jesteście gotowi?

Tak, tak dobrze myślicie - chodzi mi po głowie sesja, a raczej nie sesja, nawet nie Sesja, tylko S e s j a

Na razie ciężko jest mi mówić o szczegółach oraz (co ważniejsze) o terminie, nie ma mowy byśmy zaczęli wcześniej niż jakiś 25 czerwca. Dodatkowo od razu mówię, że w sierpniu mnie nie ma, a i przez większą część września też.

Aleeee

Ta S e s j a w porównaniu z Sesją byłaby zdecydowanie mniej rozbudowana jeśli chodzi o ilość graczy (nie będe ukrywał, ze tam porwałem się z motyką na słońce, prowadzenie przygody na takim poziomie przy takiej liczbie ludzi z jednym MG (który do tego miał maturę na karku) było niemożliwością).

Założenia:

- klimaty futurystyczne (mówiąc dokładniej SF, sztuczna inteligencja, podróże kosmiczne, może jacyś obcy itd.)

- postacie predefiniowane czyli w kwestii profesji nie byłoby samowolki. Biorąc pod uwagę, że zamierzam stworzyć spójną fabułę i wcześniej ją sobie dokładnie rozplanować (a nie tak jak ostatnio, że liczba wątków narastała geometrycznie z każdym kolejnym graczem). Oznacza to, że będą do obsadzenia konkretne rolę. Jak sobie je wybierzecie oraz jak je wykreujecie (cechy szczególne, charakter, historia, wygląd) to już zależy od was. Po prostu nie chce kombinować jak koń pod górkę dlaczego nagle mechoćpun, nawigator międzygwiezdny i jakiś technokiler mają ze sobą współpracować .

- podstawą ma być zabawa, a to oznacza odgrywanie postaci wraz z ich mocnymi i słabymi zaletami (co zostanie wcześniej ustalone ze mną podczas kreowania postaci), a to z kolei oznacza (przynajmniej dla mnie), że nie będzie statsów i żadnych udawanych zabaw z kostkami

- sposób prowadzenia: a to zostawię jako swoją małą tajemnicę Mogę powiedzieć, że raczej w tak prowadzoną sesje na forum jeszcze nie graliście. Owszem, będzie to kłaść na moich barkach znaczny obowiązek ale jak już napisałem na początku ta S e s j a będzie ukończona .

- liczba graczy biorąc pod uwagę powyższe postanowienia = 3

Moje wymagania to przede wszystkim chęć udziału, a co za tym idzie... branie udziału w sesji. Nie zamierzam odstawiać takich cyrków jak ostatnio i prosić się każdego po parę razy by odpisał. Do tego należy sobie zdać sprawę, że sesja to zabawa i może być nawet dobra jeśli wasza postać będzie daleko od grania jakiegoś superbohatera - odgrywanie postaci.

Na razie nie chcę żadnych wiążących deklaracji, zależy mi raczej na tym by zobaczyć czy 'w ludzie jest wola'. Wybór graczy pozostawię swojej subiektywnej ocenie i być może nawet przeprowadzę jakiś rodzaj odsiewu np. przez zorganizowanie konkursu na koncepcje postaci.
Odpowiedz
To się zgłoszę, jeżeli na razie bez żadnych wiążących deklaracji
Odpowiedz
Czyli Sesja została właśnie oficjalnie dobita?

Co do tej S e s j i ( ) chętnie poobserwuję


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Sesje po części dobiliście wy Część ekipy (VL, Olo, Fink, Dev) na forum przestała się pojawiać regularnie, a ja z tym walczyć nie mialem i nie mam zamiaru. A szukanie nowych gracyz by przejęli postacie byłoby teraz niemożliwe do przeprowadzenia.

Cytat

Co do tej S e s j i (  ) chętnie poobserwuję


Wątpie byś miał co

[Dodano po chwili]

Tak jak teraz myślę to chyba limit graczy zostanie zwiększony do czterech. No ale to zalezy od odzewu
Odpowiedz
Z chęcią bym sobie zagrał, ale są dwa "ale":
1 "Ale" - jest miejsce tylko dla 4 graczy, a ja często brałem udział, więc może nie będę zajmował potencjalnie miejsca innym
2 "Ale" - wyjeżdżam 13 lipca i wracam pod koniec sierpnia.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Aaaaaaaaaaaaaa, wielce zapowiadana S e s j a powróciła w innej lepszej formie. Jak iż "stara" została ubita, (co w cale a w cale mi się nie podobało) zgłaszam się!

Zaczyna polerować hełm s e s y j n y
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Powiedzmy, że pierwsze ale może liczyć się jako plus dodatni nawet. Bądź co bądź wolę wziąć kogoś po kim mogę się spodziewać, że będzie pisał...

'Ale' było parę osób mnie tam kiedyś molestowało o dostęp do sesji więc może, może, gdyby były teraz zainteresowane...
Odpowiedz
Ja bardzo chętnię wezmę udział w takiej sesji :3... no nie patrzcie sie tak na mnie. To mój pierwszy raz! A, że planujesz stary klimaty sci-fi to tym bardziej. Fantasy sie przejadło.
I ja tak jak reszta, chętnie, ale niczego nie obiecuję. Przynajmniej przez wakacje pisałabym w miarę regularnie. Po rozpoczęciu roku szkolnego tylko w weekendy, ale też rzadko...
Ale ja tam chętnie :3.
Odpowiedz
Moje zdanie Ekhtelion znasz, czekam na odp. na PM... Jeśli będzie taka możliwość i odpowie mi klimat i realia to czemu nie
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Miała być liczba graczy = 3 ale masz więcej chętnych Ekht. Ja też się piszę
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Tril to nie są na razie żadne deklaracje. Liczba graczy=4. Atis cieszę się, ze cię tu widzę. Już myślałem, ze trzeba będzie slać osobne zaproszenie .
Odpowiedz
Naprawdę o mnie pomyślałeś? Chlip, jestem taka wzruszona... czyli to znaczy, że musiałabym się przyłożyć. Dam ze sie wszystko :3.
Odpowiedz
A jeśli ktoś nie będzie odpisywał na czas Trze pięść, pokaże mu młot sprawiedliwości... Nie żartuję.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Normalnie aż strach się bać :F Muahahahahahaha ... Co do sesji Ekh to ja się pisze na to ;>
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
N/C Tylko potem żal.pl jak sesja pada przez pewne osoby, pokroju .......
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Na chwile obecną przewiduje następujący skład:

Ven
Angie
Atis
VL

Jeśli ktoś uważa, że jest to krzywdzące, niesprawiedliwe lub uważa, że to on powinien się znaleźć na powyższej liście proszę pisać. Mogę to jeszcze przemyśleć i zmienić zdanie. Jednocześnie proponuje by osoby które zgłosiły się u mnie nie brały udziału w sesji Strażnika. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego by nie blokować tym samym możliwości pogrania innym. A poza tym zawsze łatwiej odpisać w jednej sesji niż w dwóch.
Odpowiedz
Nie jestem zainteresowany udzialem użytkownika który ma problemy z czytaniem.
Odpowiedz
← [ekhp] Sesja 2

Czy jesteście gotowi? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...