Prace Red'a

Koniec
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
bardzo fajny obrazek, taki na pograniczu mangi, a ze mange bardzo lubie ..
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Wygląda nieco jak Deedlit z Record of Lodoss War. Bardzo ładny.
Odpowiedz
Masz talent . Za mangą nie przepadam, ale elfka jest słodka . Mam nadzieję, że będziesz nam pokazywał wszyskie swoje dzieła.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

Wygląda nieco jak Deedlit z Record of Lodoss War.


Mam te same skojarzenia. Wizerunek słodki zaiste, tylko te ciut za długie uszka..., a poza tym sterczą na boki, a powinny prężyć się dumnie do góry :wink: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawkwood, w Warcraft'cie i Record of Lodoss War elfy mają baaardzo długie uszy i sterczą poziomo.
Odpowiedz
dzieki za komentarze a no uszka to celowo bo byly robione na przykladzie z Lodoss War (trafiliscie - ale tylko uszka , reszta obrazka to zupelnie moja inwencjia) w planie mam zamiar narysowac mange fantasy (juz jedna rysowalem jak ja z kumplem przemierzamy krainy , ja bylem magiem a on rycerzem , niestety ta manga byla zeszytowa i przepadla :roll: poki co mam sporo planow i jeszcze raz dziekuje za komenty :oops:
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz

Cytat

Hawkwood, w Warcraft'cie i Record of Lodoss War elfy mają baaardzo długie uszy i sterczą poziomo.


To są japońskie wymysły niestety. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistym wizerunkiem elfów - Japończycy mają chore gusta jeśli chodzi o podkreślanie rozmiarów pewnych części ciała jak uszy, albo nosy (bądź też ich zaniku). Elfy nie mają nic wspólnego z japońską kulturą i estetyką (przynajmniej z punktu widzenia Europejczyka). Jako źródło wiedzy dla grafików interesujących się elfami polecam pewną stronkę: http://myth-drannor.net/DlabraddathNet/z-C...home%20page.htm

A jeśli chodzi o elfki z Warcrafta, to ich uszka nie są tak przyklapnięte jak w mangach :wink: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawkwood, jakbyś nie zauważył Blizz to amerykańska firma. Jeśli mi nie wierzysz co do uszu, to zobacz na jedną z tapetek Blizza. Fiurion ma chyba pół metrowe uszy!
Odpowiedz
Ja też jestem "zwolennikiem" pionowych uszu. Ale to wcale nie przekreśla rysunku . Trzeba na to patrzeć jak znawca sztuki, a nie jak fan świata fantasy .

Ps. Ciekawa stronka Hawkwood.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Blizzard faktycznie trochę przesadza z długością uszu elfów, ale prawidłowo kieruje je do góry! Do rysunku naszego grafika nie przyczepiam się w ogóle - tylko pozwoliłem sobie na małą dygresję dotyczącą japońskich uszek :wink: . I nie będę się już czepiał.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No i offtop jakby niepatrzec no nic ja sie wypowiem, Kazdy widzi to swoimi oczyma , np niektorzy smierc widza jako czarnego kostura a niektorzy jako punkowa motocyklistke odziana w rozowe skory .... to niema znaczenia czy uszy sa do gory czy w bok , tak wogole to wiecie kto wymyslił elfy ? Bo ja zupełnie niewiem , w powiesciach były różnie pshedstwiane np w Wiedzminie były elfy ( górskie chyba) , jak wygladaly niepowiem bo by byl szereg tekstow ze tak niepowinny wygladac. Wiec podsumojac nikt niewie czy maja uszy do gory czy w bok czy tez na ukos .... na ten t emat mozemy tylko spekulowac . Koniec kropka
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
Elfka bardzo mi sie podoba, a ze również lubię mangę to podoba mi sie jeszcze bardziej:wink: Sama trochę rysuję, ale z powodu barku talentu raczej marne to wysiłki, tym bardziej wzrasta mój szacunek do osób, które tenże talent posiadają.
A jeśli chodzi o uszy, a także o elfy wogóle, to tyle ile książek, gier itp., tyle różnych rodzajów elfów i ich uszu. Jeździec różnorodności pędzi na koniu wyobraźni i sypie elfami i elfikami. Nic tylko podziwiać. :wink:
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Enea ja nierysuje tak ładnie , ciagle daze do lepszosci i wogle , ale moim zdaniem nietrza sie krepowac i pokazywac co sie ma :oops:
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
No tak. Ja teraz patrząc na swoje stare obrazki widzę jak mi się styl zmienił. To jest po prsotu piękne.
Odpowiedz
Atis to moze zamiesc tutaj swoje rysunki , bo jestem chyba jedynym rysowanikiem na forum co zamieszcza .... a tak mialbym koleżankę
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
a ja nie umiem zamiescic..
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
jesli masz obrazki na kompie to mozesz sobie zalozyc darmowe konto na serwisie typu www.deviantart.com albo www.digart.pl (tego 2giego niepolecam ... ludze tam potrafią byc czasem naprawde chamscy, co niektorzy bo znam tez tam fajne osoby ktore jak to czytaja to niech wiedza ze je pozdrawiam ) albo mozesz wklejac je do postow w tym forum jak mniemam ... tutaj samo forum miniaturki robi wiec .....
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
Widzę, ze jeszcze nie komentowałem :oops: A więc przepraszam za zwłokę i już wystawiam koments'a. No więc elfka bardzo ładna, a ja też lubię mange więc dodaje to uroku rysunkowi.

Cytat

Ja też jestem "zwolennikiem" pionowych uszu. Ale to wcale nie przekreśla rysunku


I po co dodawać coś od siebie :wink:

Czekam na więcej prac.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
mhm spox
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
← Fan Works

Prace Red'a - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...