Prace Red'a - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Atis,
Wyczesane, ale nie do końca mój styl.....to po co mówię wyczesane? Nie wiem. <3
Deunan,
Tej, spoko. Pierwsza jest super. Wiesz co ci tu wyszło co mi się najbardziej podoba? Zagięcia na materiale, których je w ogóle nie umiem robić
Ola,
obrazek podoba mi sie najbardziej ze wszystkich moze dlatego zelubie same twarze :] no... i pare innych czesci ciala :]
Ola,
kura mam photoshopa ale nic w nim nie umiem :?
Red13,
Atis - polecam OPEN CANVAS , zalety :

- wersja OC 1 jest daromwa
- zajmuje instalka tylko 1mb wiec niebedzie problemu z downloadem
- wychodza w nim swietne pracki , rzeklbym za****
- photoshop ma wiecej opcji jednak OC przy dobrym uzyciu daje moim zdaniem lepsze efekty jak Photoshop

podsumowanie : OC to zawalisty prox do kolorowania rysunkow

jesli chodzi o wpelni darmowe proxy to polecam (nierobilem nim za duzo) taki program jak GIMP ... niestety z jego sciagnieciem moga byc problemy , niepamietam ile zajmuje 70 mb ... moze 90 mb , jednak trzeba sciagac patche jakies i pierdolki , koniecznie wersjie windowsowska , ja raz sciagnolem linuxowska i niechodzil ^__^ okej to tyle , mam nadzieje ze pomoglem :wink: jednak :

Jesli chcesz startowac na pewien czas (trial) to polecam : Photoshop (wersja 30 dniowa , cha niby cracka mozna miec - mi on niepotrzebny bo reinstala robie dosc czesto ) , Corel Draw / painter (tego to niewiem bo nieuzywalem ) .
Atis,
Kurde....muszę skądś wytrzasnąć jakiś program pożądny....tylko skąd.....
Red13,
koloruje przy pomocy myszki ^___^ w photoshopie albo Open Canvas
Atis,
Wyglądają jak akwarele.....ale to zwodnicze.....
Ola,
mi osobiście się wydaje że to farbki ale ja sie nie znam
Atis,
A tak wogóle to zastanawiam się jak ty kolorujesz te obrazki, co?
Gość_Anonymous*,
reszta to takie sobie byle-caco , bardzo stare i wogole , ostanio mi zapal mina zdeczka , dzieki za komenty , ciesze siem ze sie podoba :wink:
Enea Korowłosa,
Swietny jest ten art. Nie wydaje mi sie, żeby jego twarz była zbyt długa, przynajmniej nie za bardzo. Mam jednak tycie zastrzeżenie, co od lini ust. Ale, ze sie nie znam za bardzo to moge sie mylić i właśnie tak ma być. Obejrzałam sobie także resze twoich prac- warto było
Atis,
Całkiem, całkiem, ale ta twarz. Jest nieco....długa. :wink:
Red13,
hmmm nie , na dniach , dokladnie wczoraj w nocy zaczolem - dzisiaj po lekcjach skonczylem :lol:
Rincewind,
Czy aby nie inspirowałeś się na "moich" skrzydełkach ? Praca bardzo ładna, jak zresztą i poprzednie . Jedno pytanko. Miałeś to już w "zapasie" czy narysowałeś na dniach?
Atis,
Taaaa....w pewnym sensie.......ale zapomnij, ze ja sie wogóle wypowiedziałam.
Deunan,
Rządzisz, Red
Red13,
Jasne , szkic , potem piórko takie do rysowania mang ( moze byc i cienkopis ) , nastepnie skanuje , photoshop i nakladam jakies tam tło hmmmm i tyle , pracka mogła wyjść duzo lepiej ale zadowolony jestem głównie z perspektywy , dziekuje za komenta
Wczytywanie...