[F2] Konkurencja?

Czy Fallout3 przebije Falla 2?

TAK (5 głosów [41.67%])
NIE (4 głosy [33.33%])
TRUDNO POWIEDZIEĆ (3 głosy [25%])
Sonda ma na celu sprawdzić wasze (i moje) oczekiwania od nowej odsłony. Odpowiadajcie tak, jak wam "serca" podpowiadają...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Moim zdanie Fall2 był gorszy od jedynki i pewnie będzie gorszy od 3. Bethesda to świetna firmo a takie tytuły jak Morrowind czy Oblivion mówią same za siebie. Ja mam wielkie nadzieje w stosunku do F3 i jestem niemal pewien że jak Bethesda wypuści swój twór to będziemy jeszcze długo zbierać sie do kupy.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Moim zdaniem przebije. Jestem już tak wygłodniały na ten klimat i tyle razy juz przechodziłem obie
części, że prawdopodobnie się nie zawiodę. No chyba, że totalnie to skopią ale to raczej niemożliwe...
Ech, chyba się rozpłaczę jak F3 trafi w moje ręce, nawet proboszcz z dzielnicowym nie oderwą mnie
od kompa...nawet jak będą mieli resoraki...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Ja zagłosowałem na Tak, nie wiem czy przebije ale mam taką nadzieję.
Odpowiedz
Jutro po obejrzeniu Teasera będziemy wiedzieli czy przebije czy nie .
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jak skopią grywalność na rzecz grafiki to wytłukę tych programistów jak robaki! A ja uważam że nie przebije F2 za cholerę. Czemu? Może dlatego, że czekam na niego z niecierpliwością? No raczej...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Ja natomiast, prawdę mówiąc mam nadzieję, że ta kontynuacja pokona nie tylko swego poprzednika, a również podług mej opinii najlepszy tytuł z całej serii - Fallouta "jedynkę". Myślę jednakże, że co do grywalności nie powinniśmy mieć większych obaw, w ostateczności Bethesda zasłużyła się już w tworzeniu znamienitych gier, rzecz w tym czy uda im się się zachować ten swoisty klimat, który tak mocno cechował produkty Interplay...
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
← Fallout

Konkurencja? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...