Konkurencja? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

xyszdas,
Ja natomiast, prawdę mówiąc mam nadzieję, że ta kontynuacja pokona nie tylko swego poprzednika, a również podług mej opinii najlepszy tytuł z całej serii - Fallouta "jedynkę". Myślę jednakże, że co do grywalności nie powinniśmy mieć większych obaw, w ostateczności Bethesda zasłużyła się już w tworzeniu znamienitych gier, rzecz w tym czy uda im się się zachować ten swoisty klimat, który tak mocno cechował produkty Interplay...
Hyrol,
Jak skopią grywalność na rzecz grafiki to wytłukę tych programistów jak robaki! A ja uważam że nie przebije F2 za cholerę. Czemu? Może dlatego, że czekam na niego z niecierpliwością? No raczej...
Jakób,
Jutro po obejrzeniu Teasera będziemy wiedzieli czy przebije czy nie .
DeBe,
Ja zagłosowałem na Tak, nie wiem czy przebije ale mam taką nadzieję.
Cielson,
Moim zdaniem przebije. Jestem już tak wygłodniały na ten klimat i tyle razy juz przechodziłem obie
części, że prawdopodobnie się nie zawiodę. No chyba, że totalnie to skopią ale to raczej niemożliwe...
Ech, chyba się rozpłaczę jak F3 trafi w moje ręce, nawet proboszcz z dzielnicowym nie oderwą mnie
od kompa...nawet jak będą mieli resoraki...
Daylen,
Moim zdanie Fall2 był gorszy od jedynki i pewnie będzie gorszy od 3. Bethesda to świetna firmo a takie tytuły jak Morrowind czy Oblivion mówią same za siebie. Ja mam wielkie nadzieje w stosunku do F3 i jestem niemal pewien że jak Bethesda wypuści swój twór to będziemy jeszcze długo zbierać sie do kupy.
Hyrol,
Sonda ma na celu sprawdzić wasze (i moje) oczekiwania od nowej odsłony. Odpowiadajcie tak, jak wam "serca" podpowiadają...
Wczytywanie...