[GW1] Za co cenicie sobie GW?

Ja Mam na razie podstawową kampanię, w bliższym nieokreślonym czasie Zabieram się za kupno Nightfallu Ale już wiem ze GW wymiata wśród gier MMORPG

W grze cenie sobie:

- klimat,
- fabułe,
- misje,
- nawet duży świat,
- tryb PVP
- grafike

A WY za co sobie cenicie GW?
Odpowiedz
Jest kilka rzecz za które uwielbiam GW. Chodzi mi tutaj o :
- Wielki system PvP
- Ciekawe rozwiązanie GvG.
- Dużo siedzib do wyboru dla twojej gildi
- Rozbudowany świat
- Duże możliwości.
To są tylko niektóre plusy tej gry. Oczywiście jest ich więcej, ale mógł bym je wymieniać godzinami :]
Odpowiedz
Ja cenię sobie w Guild Wars:
-Fabułę
-Misje
-Otoczenie
-Profesje
-No i oczywiście brak abonamentu
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
A ja cenie:
-możliwości,
-poziom taktyki,
-fabułę i wątki,
-opraw graficzną,
-zabawę,

Podsumowując jest to moja ulubiona gra
Odpowiedz
Przede wszystkim równośc. Nie ma klasy która owni na każdym kroku. Niby warki są super ale jest Empathy I SS. Niby Elemy ale jest wyczerpanie i Backfire. Nekrus też dobry ale jak są zwłoki. A można by tak wymieniac
Lfp for GvG
Odpowiedz
Trafna uwaga. GW nie ma lepszych czy gorszych profesji. Tak też jest z drugą profesją. Każda kombinacja jest dobra jak umie sie ją wykorzystać. I dlatego wnerwiają mnie ludzie pytając jaka druga profesja jest najlepsza dla np. ele lub derwa.
Odpowiedz
Mi się najbardziej podoba pomysł z połączeniem klas.Dzięki temu można tworzyć najbardziej różnorodne i odpowiadające Tobie awatary.
Odpowiedz
Eksperymentowanie z każdym połączeniem jest dobrą zabawą. Sam fakt, że działa coś takiego jak Warr/Derw mnie zdziwiło i farma jest prostsza na dwóch obszarach Połączenie każde jest znośne, ale niektóre się wykluczają przez co może być nieciekawie.

Za co cenię?
-Fabuła (Tylko prop)
-Grywalność
-pvp
-GvG
-AB
-Zawsze jakiś event ;p
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Teraz tak. Za co cenią GW? Przede wszystkim za brak abonamentu i niezwykłą grywalność. Jednak wszystko zostało powiedziane prócz chyba jednego: Tytułów. Bo nikt mi nie powie, że one nie motywują do dalszej gry.
Odpowiedz
Dla mnie GW to bardzo dobrze wykonana gra, z realistyczną grafiką, posiada ona ciekawy system rozwoju postaci, możliwość wykonywania wielu misji, czasami czułem się tak jakbym grał w zwykłego RPGa a nie MMORPG. Jednak to co sprawia, że wolę GW od innych tego typu gier jest bardzo niska cena (obecnie chyba 20zł) oraz brak abonamentu, co zdecydowanie odrzuca w grach typu WoW.

Odpowiedz
← Guild Wars

Za co cenicie sobie GW? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...