Za co cenicie sobie GW? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Dla mnie GW to bardzo dobrze wykonana gra, z realistyczną grafiką, posiada ona ciekawy system rozwoju postaci, możliwość wykonywania wielu misji, czasami czułem się tak jakbym grał w zwykłego RPGa a nie MMORPG. Jednak to co sprawia, że wolę GW od innych tego typu gier jest bardzo niska cena (obecnie chyba 20zł) oraz brak abonamentu, co zdecydowanie odrzuca w grach typu WoW.
Ty Cruelsufferer,
Teraz tak. Za co cenią GW? Przede wszystkim za brak abonamentu i niezwykłą grywalność. Jednak wszystko zostało powiedziane prócz chyba jednego: Tytułów. Bo nikt mi nie powie, że one nie motywują do dalszej gry.
Vitkacy,
Eksperymentowanie z każdym połączeniem jest dobrą zabawą. Sam fakt, że działa coś takiego jak Warr/Derw mnie zdziwiło i farma jest prostsza na dwóch obszarach Połączenie każde jest znośne, ale niektóre się wykluczają przez co może być nieciekawie.

Za co cenię?
-Fabuła (Tylko prop)
-Grywalność
-pvp
-GvG
-AB
-Zawsze jakiś event ;p
Ravenica Darial,
Mi się najbardziej podoba pomysł z połączeniem klas.Dzięki temu można tworzyć najbardziej różnorodne i odpowiadające Tobie awatary.
Kirei,
Trafna uwaga. GW nie ma lepszych czy gorszych profesji. Tak też jest z drugą profesją. Każda kombinacja jest dobra jak umie sie ją wykorzystać. I dlatego wnerwiają mnie ludzie pytając jaka druga profesja jest najlepsza dla np. ele lub derwa.
(eternal) Dylanjuh,
Przede wszystkim równośc. Nie ma klasy która owni na każdym kroku. Niby warki są super ale jest Empathy I SS. Niby Elemy ale jest wyczerpanie i Backfire. Nekrus też dobry ale jak są zwłoki. A można by tak wymieniac
Kirei,
A ja cenie:
-możliwości,
-poziom taktyki,
-fabułę i wątki,
-opraw graficzną,
-zabawę,

Podsumowując jest to moja ulubiona gra
Kafi,
Ja cenię sobie w Guild Wars:
-Fabułę
-Misje
-Otoczenie
-Profesje
-No i oczywiście brak abonamentu
Blond,
Jest kilka rzecz za które uwielbiam GW. Chodzi mi tutaj o :
- Wielki system PvP
- Ciekawe rozwiązanie GvG.
- Dużo siedzib do wyboru dla twojej gildi
- Rozbudowany świat
- Duże możliwości.
To są tylko niektóre plusy tej gry. Oczywiście jest ich więcej, ale mógł bym je wymieniać godzinami :]
Diego158,
Ja Mam na razie podstawową kampanię, w bliższym nieokreślonym czasie Zabieram się za kupno Nightfallu Ale już wiem ze GW wymiata wśród gier MMORPG

W grze cenie sobie:

- klimat,
- fabułe,
- misje,
- nawet duży świat,
- tryb PVP
- grafike

A WY za co sobie cenicie GW?
Wczytywanie...