Odpowiedz
  • 1 strona

[GW1] Guild Wars - kupić, czy nie kupić?

Omernon

Zaufany
135 Rycerz
Napisano: 9 maja 2007, 20:52 · #1
0
Posiadam już od premiery Guild Wars 1, już jakieś 2 lata...
Przedtem chciałem kupić kolejną część ale zawsze mi się odechciewało bo tu kupno World of Warcraft, tu kupno Gothic 3, tu kupno WoW:TBG no ale teraz zamierzam kupić Nightfall...

Pytanie: mam parę postaci z 20 levelem, czy bym mógł je przenieść do Nightfall z takim samym levelem oraz Statystykami??

Nigdy nie wiesz co Cię trafi!

krag

Wojownik
1096 Barbarzyńca
Napisano: 9 maja 2007, 21:02 · #2
0
Guild Wars* Nie ma Guild Wars 1
WoW: The Burning Crusade* a nie TBG

Możesz spokojnie udać się do świata Elony swoją postacią z Factions lub Prophecies. Nie ma ku temu przeszkód

Omernon

Zaufany
135 Rycerz
Napisano: 10 maja 2007, 18:19 · #3
0

Użytkownik Ashgan dnia Wed, 09 May 2007 - 21:02 napisał

Guild Wars* Nie ma Guild Wars 1
WoW: The Burning Crusade* a nie TBG

Możesz spokojnie udać się do świata Elony swoją postacią z Factions lub Prophecies. Nie ma ku temu przeszkód

[post="63894"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

TBG to skrót od The Burning Crusade, z Guild Wars 1 to chodziło mi o pierwszą część tzn. Prophcies....

Dzięki za odpowiedź.....

Nigdy nie wiesz co Cię trafi!

Diego158

Adept Życia
141 Nekromanta
Napisano: 29 maja 2007, 06:49 · #4
0
Dzięki za założenie tematu, bo też będe kupował Nightfalla, a polubiałem grać swoim wojownikiem/elementalistą. Słyszałem że wyjdzie też dodatek do GW. Na pewno znajdzie się na mojej półce.

(eternal) Dylanjuh

Amator
218 Bard
Napisano: 25 czerwca 2007, 12:23 · #5
0
Mam problem Guild Wars jest do kupienia za ok. 79zł, a że mam trochę funduszy (świadectwo ) Mam takie zapytanie: Czy warto inwestowac w tego typu gry, bo zaznaczam, że nie grałem wcześniej w GW i jestem noobem jeśli o to chodzi i czy będę mógł jakos zajarzyc o co loto nim mnie 1000 razy zabiją i oskalpują? PS Jakie macie łącza??
Lfp for GvG

Ranger

Łowca
1075 Łowca
Napisano: 25 czerwca 2007, 13:06 · #6
0
O ile się orientuję to w GW nie można cię zabić jeśli tego nie chcesz. Tzn. jak wyjdziesz za miasto to nie widzisz innych graczy, poza drużyną, a w mieście walki odbywają się na arenie. (Poprawcie mnie jeśli się mylę). Nie grałem w prawdzie w GW, ale mawiają, że lepsze niż WoW (a drugie tyle mówi że WoW lepszy ).
www.maxpayne.boo.pl

Strażnik

Awatar Żywej Qi – W pełni panujesz nad qi
4516 Mnich z Dalekiego Wschodu
Napisano: 25 czerwca 2007, 15:25 · #7
0
GW to nie jest gra, w której wszyscy biegają i klepią się nawzajem Walki miedzy graczami toczą się na arenach, a tam wchodzisz wtedy i tylko wtedy, gdy masz na to ochotę. Innych graczy spotkasz tylko w miastach. Gdy z niego wyjdziesz, otaczające tereny są tworzone specjalnie dla ciebie, tj. nie spotkasz na nich innych graczy. Jesteś tam ty i twoja drużyna.

GW różni się od innych MMO tym, że ma konkretną linię fabularną, podzieloną na misje, które ją stopniowo odsłaniają. Tą grę można "przejść" do końca, a potem grać sobie dowolnie, gdzie się chce, zwiedzać świat, farmić przedmioty albo skupić się na PvP

Nie żałuję pieniędzy, które w to zainwestowałem. Wszystkie 3 części stoją dumnie na półce, później dołączy do nich dodatek.

Deunan

Zabójca
544 Zabójca
Napisano: 25 czerwca 2007, 15:31 · #8
0
Może dodam jeszcze, że jest IMO najładniejszym graficznie i chyba najlepiej skodowanym MMO w tym momencie, kupiłam podstawkę i oba dodatki i też nie żałuję
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!

Strażnik

Napisano: 25 czerwca 2007, 15:33 · #9
0
I ja jeszczę poprawię popularny błąd. Deu, do GW NIE MA dodatków. Są trzy CZĘŚCI: Prophecies, Factions i Nightfall. Pierwszym DODATKIEM będzie Eye of the North. Wrr...

Kwestia nazewnictwa ;p

Kacpisaj

13
Napisano: 16 września 2007, 12:23 · #10
0
Kup ja mam Prophercies, Factions I Nightfall i jeszcze mi się nie znudziło

(eternal) Dylanjuh

Amator
218 Bard
Napisano: 17 września 2007, 10:22 · #11
0
Cholera kupiłem Factions, bo był najtańszy (59,90) i utknąłem, a mówią, że to jest najtrudniejsza częśc
Lfp for GvG

Strażnik

Napisano: 17 września 2007, 16:31 · #12
0
Bo to jest najtrudniejsza część pod względem trybu RPG. Ale PvP to ma najlepsze (Alliance Battles, Fort Aspenwood...)

Diego158

Adept Życia
141 Nekromanta
Napisano: 18 września 2007, 08:16 · #13
0
Powiem ci, że bez dobrej drużyny w Factions szybko utkiesz, nawet na początku.. W Prophecies jest łatwiej na początku.. Ale za to w Factions szybko zdobędziesz dużo lvl. Są plusy są i minusy.. A na PvP to na serio Factions Wymiata

(eternal) Dylanjuh

Amator
218 Bard
Napisano: 18 września 2007, 14:35 · #14
0

Użytkownik Strażnik dnia pon, 17 wrz 2007 - 16:31 napisał

Fort Aspenwood

[post="85654"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Stare przyzwyczajenia do obrony zamków mam jeszcze ze Strongholda

Ale i tak najpierw trzeba przejśc tryb PvE, bo 1000pkt za skill (nie liczę runek i ulepszeń) to jakieś kpiny.

Sygna
Lfp for GvG

Guild Wars - kupić, czy nie kupić? - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...