Czas pogardy

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Czas pogardy"!

Po przeczytaniu pierwszego tomu sagi przyszła pora na lekturę kolejnych i tak w małe rączki Audrey trafił "Czas pogardy" Andrzeja Sapkowskiego. Powieść wciąga czytelnika od pierwszej do ostatniej strony, a zatem jeśli macie coś pilnego do załatwienia, nie zaczynajcie czytania od razu. Wydarzenia opisane przez polskiego autora sprawią, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tutaj coś dla siebie. Książka porusza wyobraźnię czytelnika i skutecznie czyni z niego element tej niezwykłej rzeczywistości, gdyż osoba raz wprowadzona do alternatywnej przestrzeni pragnie w niej pozostać, utożsamia się z bohaterami.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Jakoś nie przemówiło do mnie wprowadzenie do fabuły postaci Szczurów. Cały ich wątek wydawał mi się dodany na siłę i najbardziej mnie męczył. Najlepszą częścią drugiego tomu jest spotkanie na wyspie Thanedd i rozgrywając się tam polityka oraz obyczaje jej towarzyszące. Podróż Ciri na dalekie pustkowia też był całkiem interesujący, choć jej koniec niezadowalający.
Odpowiedz
← Artykuły

Czas pogardy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...