Zy kond rześ jest

To pyjak masz nie daleko mnie(chodzi mi o województwo świętokrzyskie)a dokładniej Sandomierz nad małą rzeką o nazwie Wisła...
Odpowiedz
Heh nie daleko Bo ja wiem moja trasa to Ck Busko Z Kielc widziałem chyba busa do Sandomierza Ale jakoś mi się nie śpieszy do ciebie ;]


Odpowiedz
No to pyjak mój brat studiuje w kielcach(co do busa to wymienie przysłowie mojej dzielnicy:wszystkie drogi(i busy)prowadzą na szpital)

Szpital=jedna z najgorszych dzielnic sandomierza(skąd się wziełą nazwa chyba każdy sie domyśli)w której mieszkam
Odpowiedz
Znalazłem i odkopałem stary temat.
Ja pochodzę z Giżycka i nadal tu mieszkam.Moje miasto położone jest nad jeziorem Niegocin w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wielką metropolia może nie jest ,ale miło jest spędzić czas nad jeziorem.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ven'Diego dnia poniedziałek, 7 maja 2007, 19:18 napisał

Czerwionka city. Piękna mieścina, mlekiem i miodem płynąca. (Gdyby nie ostatni skandal na skalę krajową)
Ale to taki szczegół x]


Nie wierzę, że ktoś tu z Czerwionki jest Pozdrowienia z Leszczyn, Ven'Diego.
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Janów Lubelski, taka mała mieścina koło Biłgoraja, Stalowej Woli, Tarnobrzega. Te okolice. Tylko nie mylić z tym Janowem, który jest znany z koni.
Odpowiedz
Hey, Hi, Hello! Z tej strony również Leszczyny! Z tym, że... Ven'Diego, 20 minut do Krakowa? Nie przestrzegasz przepisów drogowych, czy jak?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zy kond rześ jest - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...