Zy kond rześ jest

hmmm

5 lat sieradz
rok w zdunskiej woli
8 lat w ostrowie
3 lata w niemczech
no i teraz znowu tulam sie miedzy roznymi mieszkaniami w sieradzu
Odpowiedz
A ja jestem z zabitej dechami dziury o nazwie Tarnowskie Góry
Odpowiedz
Ja pochodze z miasta portowego..czyli !Gdynia!
I skoro mowa o miasteczkach i wsiach to wiedz Strażnik że często przejeżdżam obok Wejcherowa bo jade do potęgowa
Odpowiedz
Ja urodziłem się w Katowicach. Katowice to duże miasto, które leży na południu naszego kraju, a jakby ktoś nie wiedział ( o ile ktoś nie wie) jest na zachód od Krakowa.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
To i ja zdradzę swoją "tajemnice": Tychy Zna ktoś? Nie? To źle...

Użytkownik Theoden dnia czw, 30 sie 2007 - 13:14 napisał

Ja urodziłem się w Katowicach. Katowice to duże miasto, które leży na południu naszego kraju, a jakby ktoś nie wiedział ( o ile ktoś nie wie) jest na zachód od Krakowa.

[post="82298"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Do Katowic mam 30 minut drogi autobusem Jestem tam czasami w odwiedziny do siostry
Odpowiedz

Użytkownik Wojo dnia pon, 07 maj 2007 - 16:18 napisał

Kraków, znacie?

[post="63186"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Znamy i to jak dobrze Witam kolegę z miasta

Odpowiedz
A ja mieszkam najdalej na północ Słupsk się kłania.



Najbliżej to mam w sumie do Strażnika


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A ja to mam chyba jeszcze bliżej... Taka dziura zapadła, Gowino. Parę minut autobusem i mamy, prawda, Wejherowo.
Odpowiedz
Widzę że wielu tu mieszka w tym samym rejonie co ja. Tak, tak Północ się kłania. A dokładniej Żukowo. Jak ktoś nie wie to około 20 km do Gdańska i Gdyni. Więc i do Wejherowa i do Lęborka jest nie daleko...


Odpowiedz
Jak ja czasem żałuje, że parę osób nie mieszka bliżej Warszawy...

PS. Med ty do miejsca zlotu to masz 'dłuższy' spacerek tylko (w porównaniu z paroma innymi osobami )
Odpowiedz
Ciekawe czy kojarzycie Czermin? Wiocha, ale kochana, bo nie skażona niczym
Odpowiedz

Cytat

PS. Med ty do miejsca zlotu to masz 'dłuższy' spacerek tylko smile.gif (w porównaniu z paroma innymi osobami wink.gif )


Mam nadzieję, że to będzie dobry argument, żebym pojawił się na zlocie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia czw, 27 wrz 2007 - 18:26 napisał

Jak ja czasem żałuje, że parę osób nie mieszka bliżej Warszawy...

[post="86571"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A musi być koniecznie 'bliżej Warszawy'? Nie może być w?

Tak tak, Warszawa się kłania. Przyszłość się jednak nagina się w stronę Lublina.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
To wraz z Tokarem i Seleną dołączasz do grona stolicznego .
Odpowiedz
A ja to co? Padwa?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wy mieszkacie we fajnych miejscowościach, a ja w śmierdzących Katowicach... zazdroszcze wam .
Chciałbym mieszkać w Warszawie ( blisko Ekhteliona) lub w Krakowie, albo bliżej morza. Mam straaasznie daleko .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
A teraz ja. Mieszkam w Nowej Soli. Nie, nie mamy tu kopalni soli i to nie jest blisko Wieliczki (niektórzy o takie rzeczy pytają...). 80% czasu spędzam w Zielonej Górze - to powinno wam więcej powiedzieć. Nowa Sól jest położona 25 kilometrów na południe od ZG. Mam nadzieję, że znajdzie się ktokolwiek, kto wie gdzie to jest...

Przy moim domu biegnie krajowa trójka, co powoduje, że z każdym kolejnym tirem pęknięcia na ścianach osiągają coraz bardziej zawrotne długości... Dlatego MÓWIMY TAK OBWODNICOM!

PS: Wiecie, że mówi się "Pochodzę z Tychów" a nie "Pochodzę z Tych"? ^_^'
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Heh mniej szukać w Woj. Świętokrzyskim ;] Nie wiem ale na większości map nie ma zaznaczonej małej wiochy która się zwie Lisów ;] Ale niedługo zmiana adresu na Kielce ;]


Odpowiedz
← Użytkownicy

Zy kond rześ jest - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...