Więcej Kserksesa w trzeciej części "300"?


Choć żadnych oficjalnych decyzji jeszcze nie podjęto, to jest praktycznie pewne, że doczekamy się kolejnego filmu z serii "300". Dumni Ateńczycy na chwilę obecną dzielą i rządzą w światowym box-office, łojąc konkurencyjne tytuły niczym przebrzydłe perskie oddziały. "Początek Imperium", mimo trochę gorszego otwarcia niż w przypadku pierwszej części, zdołało w premierowy weekend zwrócić wszystkie swoje koszty produkcji z nawiązką, a co za tym idzie, stać się jednym z lepszych otwarć marca w historii.

300, początek imperium, kserkses

Dzieło Noama Murro zarobiło już 132.8 mln dolarów (przy budżecie 110 mln dolarów) i raczej w dalszym ciągu będzie śrubować ten wynik, gdyż film wciąż czeka na debiut na niezwykle dochodowym rynku chińskim.

Jak zdradza Mark Canton, jeden z producentów serii, wszystko wskazuje na to, że już niedługo ruszą wstępne prace nad trzecią częścią, przy okazji zaznaczając, iż jako jeden z rozlicznych oddanych fanów marki, trzyma mocno kciuki za to, aby Zack Snyder oraz Kurt Johnstad opracowali ewentualny sequel szybciej niż to było w przypadku historii o zmaganiach Temistoklesa.

"W przeciwieństwie do "300", wielu bohaterom nowego filmu udało się ujść z życiem, wliczając w to Kserksesa, który jest naprawdę demoniczną postacią, lecz wciąż czai się gdzieś w cieniu. Osobiście, mam nadzieję, że w kontynuacji będzie go znacznie więcej, ponieważ chciałbym lepiej poznać jego losy oraz motywacje – jestem zmęczony tym, iż on tylko po prostu tam jest."

Biorąc pod uwagę recenzję "Początku Imperium" autorstwa Shaverasa, który także mocno kręcił nosem na ten fakt, taka zmiana jest oczekiwana i wygląda na krok w dobrą stronę.

Odpowiedz
W sumie druga część się tak nagle "urwała", że spodziewałem się kolejnej odsłony.
Odpowiedz
O właśnie to. Jak Trzy Kur mi zasugerował - GE powinno zrobić wielką ankietę o tym, kto powinien być bohaterem następnych 300. Samuraje? Słowianie (300 Mieszków )? Rusini? Celtowie?
Odpowiedz
Fantastyczna informacja! Czyli jak się uda to za te z hakiem 5 lat Snyder popełni dzieło z biegającym w samej bieliźnie i nadmiarem magicznej biżuterii Kserksesem w roli głównej. No aż czekać aż się wezmą za ekranizacje wojen punickich
Odpowiedz
Widzisz, Shaveras? Oto prawdziwa potęga GameExe! Po przeczytaniu Twojej recenzji wytwórnia nie miała innego wyjścia, jak nakazać Snyderowi nakręcenie kolejnej odsłony, w której uzupełni te braki, które mu wytknąłeś! Brawo!!!
Odpowiedz
← Nowości

Więcej Kserksesa w trzeciej części "300"? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...