MMO RPG na 2014.

Siemano.
Przetrząsając internet nie znalazłem żadnej gierki, która mogłaby sprostać moim oczekiwaniom. Chodzi mi tutaj o grę Free-to play. Najważniejsze mojego wymagania to:
- Realia, najlepiej fantasy, ale nie koniecznie.
- Spora społeczność.
- Dobry klimat.
- Klient do 10-15 GB.
Wcześniej grałem sporo w 4story, Allods Online, WoW.
Zwracam się z tym do Was, ponieważ większość tematów na forach jest nieaktualnych. Gra ktoś z Was w coś? Polecicie coś dobrego? Z górki dziękuję za wszystkie propozycje.
Odpowiedz
Osobiście polecam Neverwinter online. Bardzo żałuje, że nie mam ostatnio czasu grać do tego dochodzi też tłumaczenie na język ojczysty jeśli ci na tym zależy. W sumie chwilami odczuwałem brak przynależności gildii gdyż ciężko mi było znaleźć drużynę do niektórych lochów.
Odpowiedz
Ja gram w Tibię (jeden z pierwszych MoMOeRPeGie), jak się znajdzie odpowiednich ludzi, to jest z kim grać i może być fajna zabawa. Jest tam też opcja premium (na większym lvlu niezbędna), ale od roku 2012 można ją kupić od graczy za pieniądze z gry.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Z darmowych gier polecam Neverwinter - bardzo przyjemna gra, wciąż rozwijana, dość prosty system walki i rozwoju postaci, zróżnicowane lokacje w przyjemnej dla oka stylistyce, jeżeli nie masz stałej ekipy do gry, polecam, całą rozbudowaną linię fabularną da się przejść samodzielnie. Z bardziej rozbudowanych produkcji polecam TERA Online, olbrzymi świat, całkiem wymagająca walka, masa skilli, z grupą znajomych gra się naprawdę dobrze, w pojedynkę bywa ciężko, gdyż niektórzy przeciwnicy bywają bardzo wymagający. Z płatnych gier warto zwrócić uwagę na Guild Warsa 2, jeżeli znudził cię powtarzający się na okrągło system rozgrywki z innych MMO, warto zagrać, gdyż GW2 oferuje świeże spojrzenie na ten gatunek.

Odpowiedz
Zawsze mnie MMORPGi szybko nudzą ale chyba najprzyjemniej wspominam Age of Conan.
Odpowiedz
Ja również polecę Tibię, która od lat jest aktualizowana. Gra się przyjemnie, jak już oczywiście odnajdzie się na serwerze. A społeczność jest bardzo duża
Odpowiedz
Ja polecę gre Rappelz. Gra naprawde fajna i bardzo rozbudowana.
Odpowiedz
Ja też poszukuję jakiejś fajnej gry na 2014 ale nic zaskakującego nie mogę znaleźć
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

MMO RPG na 2014. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...