[Horror w Arkham] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Horror w Arkham"!

Strach to piękna rzecz. Ukazuje rzeczywistość w ostrzejszych, majestatycznych barwach, uzmysławiając ci twą nicość wobec bezkresu niewypowiedzianych potęg. Dzięki grozie twój umysł, niemogący pojąć jej prawdziwej istoty, wyzwala się od brzemienia poczytalności, pozwalając odkryć ostateczną, przytłaczającą prawdę – przebudzenie Przedwiecznych jest bliskie.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Cthulu na premiera Ukrainy!
Odpowiedz
Mówisz, że to wynika z recenzji?
Odpowiedz
O, gra jest świetna. Ale wiem też, że nie poleciłbym jej początkującym graczom, bo mimo wszystko jest dość skomplikowana. I cholernie losowa.
Odpowiedz
Ja akurat zaczynałem swoją przygodę z planszówkami właśnie od "Horroru" i jakoś nie poczułem się przytłoczony mnogością zasad i możliwości, w czym na pewno bardzo duża zasługa czytelnej instrukcji. Co zaś tyczy się losowości, to owszem, jest ona duża, choć określiłbym ją raczej mianem nieprzewidywalności zdarzeń - pojawianie się portali, monstrów, kart mitów, określających jaką to nową plagą zostaniem kopnięci w tyłki - , co również doskonale łączy się z ogólnym nastrojem rozgrywki i świata, w którym ją ujęto
Odpowiedz
← Artykuły

[Horror w Arkham] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...