riese

GE Wybory - VIII Edycja

Tokar

Marszałek Wojny
10891 Kosmiczny Marines
Napisano: 6 marca 2014, 00:06 · #1
+3
Kategorie prezentują się następująco:

1. Najfajniejszy użytkownik
2. Najfajniejsza użytkowniczka
3. Najładniejszy profil
4. Najlepszy komentator [Rzeczowe posty, trafne komentarze w informacjach, człowiek narzucający ton każdej dyskusji]
5. Największy Psychol na forum
6. Największy nabijacz postów
7. Najbardziej pomagający
8. Użytkownik z najlepszymi pomysłami

Głosowanie jest tajne i wszystkie głosy prosimy przesyłać przez PM (prywatna wiadomość) do Tokara (czyli mojego skromnego ja ), w takiej formie jak w podanym poniżej przykładzie:

Tytuł wiadomości: Wybory - VIII Edycja - głosowanie.

1. Ktoś A
2. Ktoś B
3. Ktoś C
4. Ktoś A
5. Ktoś D
6. Ktoś E
7. Ktoś A
8. Ktoś X

Jeden użytkownik może być nominowany do maksymalnie trzech kategorii. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach. Nie głosujemy na siebie. Google.com nie jest użytkownikiem, dowcipnisie. W razie pytań, proszę wypowiedzieć się w tym temacie.

Nagrodami w plebiscycie są:

*Ranga specjalna na forum.
*Specjalne odznaczenie forumowe.
*Satysfakcja z wygranej i uścisk dłoni "Nieśmiertelnego Władcy" (lub, przy odpowiedniej dozie perswazji, całus ).
*Tokarowa mini-nagroda niespodzianka (o której nie wie nawet władza :o ).

Nagrodę otrzymuje każdy zwycięzca danej kategorii.

Czas trwania: 06.03.14 - 25.03.14

---------------------------

...mimo mroźnej nocy, jeden z użytkowników siedział na parapecie przy szeroko otwartym oknie. Wpatrywał się w gwiazdy, szukał inspiracji i rozmyślał nad kolejnymi ruchami, które poczyni na forumowej szachownicy, w pełni kontrolując ruchy figur i pionków, jakie w większości sam zainicjuje lub sprowokuje. Wiedział, że czeka go jeszcze wiele takich bezsennych nocy, pełnych planów i nieszablonowych intryg. Medivh, Tamc., Wiktul - ostatni zwycięzcy. Ulubieńcy społeczności, pojawiający się na ustach praktycznie wszystkich czytelników. Ich zdyskredytowanie nie będzie łatwe, ale nie należy do niemożliwych. Koniec końców, umiejętnie przeprowadzona kampania i cwane zakulisowe działania, mogłyby zniszczyć nawet reputację Matki Teresy z Kalkuty, a co dopiero mówić o tych trzech gagatkach.

Jednak, aby to uczynić, trzeba było chłodnej kalkulacji i bezwzględnej precyzji. Droga na szczyt jest pełna hipokryzji. Nigdy nie żałuj. Przede wszystkim, potrzebne mu były głosy różnych ugrupowań, klubów oraz klik. Poziom dyscypliny serwisowej jest bardzo niski i przed każdym głosowaniem trzeba od nowa budować poparcie poszczególnych użytkowników do danego kandydata.

Popatrzył na specjalną tablicę, która znajdowała się pod drugiej stronie gabinetu. Szeregowała ona poszczególne grupy wedle preferencji w najbliższym głosowaniu. Klub Miłośników Kucyków miał w garści, wielokrotnie ciepło wypowiadał się o ich inicjatywach, nie mówiąc już o wspólnymi piciu cydru, śpiewania piosenek o przyjaźni czy mocnych uścisków kopyt. Pójdą za nim choćby w paszczę Discorda. Gorzej było z nową mniejszością wilkołaków... Mimo licznych dotacji (głównie krwistych steków... głównie z jego przeciwników) oraz przepchnięcia przez senat republiki gameexe'owskiej ustawy o ochronie dzikich zwierząt, wciąż unikali otwartych deklaracji. Problemem była również klika padlinożerców i truposzy, silne ugrupowanie, otwarcie wspierające bo to Tamc.'a, a to Wiktula...

Szczęśliwie, do przekonania lub zniszczenia tych i wielu innych sił w kongresie republiki, miał jeszcze dwa tygodnie. To dużo, tym bardziej, że miał jeszcze kilka asów w rękawie.

Jego folder aż pęczniał od listy nietypowych fetyszy Tamc.'a, nie wspominając juz o tej nieszczęsnej kropce na końcu jego mienia, będącej ewidentnym przykładem snobizmu oraz destruktywnej fanaberii - szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy każdy dodatkowy znak kosztuje krocie i może doprowadzić do wykarczowania setek hektarów lasów deszczowych. Wiktul miał silne poparcie wpływowych jednostek, lecz jego zdolność oceny była wątpliwa przez pracoholizm, a to mogło wprost prowadzić do zażywania medykamentów. Umówmy się, jak można nie lubić tak dobrego akcyjniaka jak "Dredd" i równocześnie łykać z nietypową fascynacją perełki puszczane na antenie TV4? Tu musiały w grę wchodzić jakieś leki i ten temat można było łatwo sprzedać mediom. Z kolei Medivh był praktycznie nieskazitelny... Typ świętoszka i męczennika. Uwielbiał takich ludzi. Pragną oni jedynie miecza, na który można upaść. Trzeba go jedynie naostrzyć, przytrzymać pod odpowiednim kątem i bach! Jest nasz.

Na każdego miał jednak haka, kompromitującą fotografię czy przysługę, za którą mógł kupić poparcie. Będzie to trudna i ryzykowna gra, ale tym razem da radę.

Wiktul

Demon
15146 Demonolog
Napisano: 6 marca 2014, 08:32 · #2
0

Cytat

Medivh, Tamc., Wiktul - ostatni zwycięzcy. Ulubieńcy społeczności, pojawiający się na ustach praktycznie wszystkich czytelników. Ich zdyskredytowanie nie będzie łatwe, ale nie należy do niemożliwych. Koniec końców, umiejętnie przeprowadzona kampania i cwane zakulisowe działania, mogłyby zniszczyć nawet reputację Matki Teresy z Kalkuty, a co dopiero mówić o tych trzech gagatkach.

DAWAJ NA RING!!!

[ Ilustracja muzyczna ]

Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak przekabacasz ekipę wszystkich moich wilkołaczych ofiar i trofeów I jeszcze ten pomysł z podkradaniem wynaturzonych wyznawców nieumarłych i Przedwiecznych... Heh. Wszyscy wiemy, jak to będzie wyglądać

Noire Panthere

Adept Ognia
4113 Mag Żywiołów
Napisano: 6 marca 2014, 11:05 · #3
-1

Wiktulu, nie mam pojęcia, o czym Ty mówisz. Przecież cała wilkołacza ekipa siedzi w mojej kieszeni. Niniejszym, jedynym słusznym zwycięzcą jestem ja...

A poza tym jestem kotem. Tak. Pokłońcie się nowemu ulubieńcowi mas
Jeśli widzisz wściekłego niedźwiedzia, uciekaj. Jeśli widzisz wściekłą panterę - wracaj do niedźwiedzia.
Bezpieczniej jest kpić sobie ze smoka niż z MG...
________________________________________________________________________________

I TY możesz zostać WILKOŁAKIEM! Więc nie czekaj, zapisz się w TYM miejscu!

Wilkołacza linkownia:
"Wilkołak" na fb - Podsumowanie wszystkich rund - Komentarze do rund - Uwagi i sugestie

manfret

Rycerz
1460 Rycerz
Napisano: 6 marca 2014, 13:01 · #4
0
W końcu! Czekałem na kolejną edycję tego konkursu, aby potem obserwować jak inni chwalą się zdobytymi wcześniej tytułami czy przekomarzają się czemu to im należy się głos ludu. W dodatku te opowiastki Tokara zawsze się miło czyta.

Bożyszcze nastolatków, Wikt, już czeka na głosy.

Tamc.

Adept Sztuk Zapomnianych
11939 Nekromanta
Napisano: 6 marca 2014, 13:31 · #5
0
Wchodzę w to!

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?

Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Withord

Dowódca oddziału
851 Ork
Napisano: 6 marca 2014, 13:44 · #6
0
Ach tak, kolejne wybory, dobry czas do interesów.

Hassan'

Skrytobójca
5259 Zabójca
Napisano: 6 marca 2014, 13:48 · #7
0

W zasadzie podoba mi się idea rozstrzygania zwycięzców w meczach wrestlingowych.

[Dodano po 2 minutach]

Chociaż powiem Wam, że w świetle ostatnich wydarzeń, zwycięzcą we wszystkich kategoriach powinien zostać Wladimir Putin. Na wszelki wypadek.

Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER

Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Dalejdoichgardelwyrzanacic

Przyjaciel Zwierząt
1307 Druid
Napisano: 6 marca 2014, 14:25 · #8
0
Droga Ervino chodziło ci chyba o: ,,Mów, że Dalej jest zwycięzcą."
Ale jak już wygram, to mnie Putin zbije, więc się boje ...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.

Tamc.

Adept Sztuk Zapomnianych
11939 Nekromanta
Napisano: 6 marca 2014, 17:02 · #9
+3

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia czwartek, 6 marca 2014, 13:48 napisał

Chociaż powiem Wam, że w świetle ostatnich wydarzeń, zwycięzcą we wszystkich kategoriach powinien zostać Wladimir Putin. Na wszelki wypadek.

Hassan'

Skrytobójca
5259 Zabójca
Napisano: 6 marca 2014, 17:03 · #10
+1
Uuuu. Będą łagry.

Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER

Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Tamc.

Adept Sztuk Zapomnianych
11939 Nekromanta
Napisano: 6 marca 2014, 17:22 · #11
0
Oddeleguję kilka "chętnych" duszyczek.

Trzeci Kur

Kronikarz
1640 Kosmiczny Marines
Napisano: 6 marca 2014, 18:03 · #12
0
Ten rok należy do mnie, uzurpatorzy!

Niblla

Opętany Marines Chaosu
1551 Kosmiczny Marines Chaosu
Napisano: 6 marca 2014, 18:47 · #13
0
Jako człek, który dopiero od niedawna ma styczność z forum proponowałbym pretendentom do tronu, jakiś specjalny temat do wykazania swojej wyższości nad innymi. ;P

Piastun

Adept Życia
708 Nekromanta
Napisano: 6 marca 2014, 18:55 · #14
0
Właśnie - jakie macie programy wyborcze?
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie

Hassan'

Skrytobójca
5259 Zabójca
Napisano: 6 marca 2014, 18:58 · #15
0
Wielbłądy dla mas!

SPOILER

Tamc.

Adept Sztuk Zapomnianych
11939 Nekromanta
Napisano: 6 marca 2014, 19:00 · #16
0
Nieśmiertelne wielbłądy dla mas!

Charon

Odkrywca Nieznanego
3654 Kultysta Przedwiecznych
Napisano: 6 marca 2014, 19:01 · #17
0
Martwe wielbłądy dla mas?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!

Hassan'

Skrytobójca
5259 Zabójca
Napisano: 6 marca 2014, 19:11 · #18
0
Lamerzy. Nieśmiertelne czy martwe, Wasze wielbłądy mają jednego garba. A moje mają dwa!

To o 100% więcej garba na wielbłądzie!

SPOILER

Dalejdoichgardelwyrzanacic

Przyjaciel Zwierząt
1307 Druid
Napisano: 6 marca 2014, 20:25 · #19
-3
A moje wielbłądy będą niemanacalne, niewidzialne, nie wydające dzwięków, bezzapachowe i bezsmaskowe!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.

manfret

Rycerz
1460 Rycerz
Napisano: 6 marca 2014, 20:57 · #20
0
Dawniej oferowali za głosy przychylność Lolth czy Cthulhu...a teraz? Jakieś wielbłądy z jednym czy dwoma garbami, jedne żywe a inne martwe. Zmienili się, oj zmienili....

GE Wybory - VIII Edycja - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...