GE Wybory - VIII Edycja

Kategorie prezentują się następująco:

1. Najfajniejszy użytkownik
2. Najfajniejsza użytkowniczka
3. Najładniejszy profil
4. Najlepszy komentator [Rzeczowe posty, trafne komentarze w informacjach, człowiek narzucający ton każdej dyskusji]
5. Największy Psychol na forum
6. Największy nabijacz postów
7. Najbardziej pomagający
8. Użytkownik z najlepszymi pomysłami

Głosowanie jest tajne i wszystkie głosy prosimy przesyłać przez PM (prywatna wiadomość) do Tokara (czyli mojego skromnego ja ), w takiej formie jak w podanym poniżej przykładzie:

Tytuł wiadomości: Wybory - VIII Edycja - głosowanie.

1. Ktoś A
2. Ktoś B
3. Ktoś C
4. Ktoś A
5. Ktoś D
6. Ktoś E
7. Ktoś A
8. Ktoś X

Jeden użytkownik może być nominowany do maksymalnie trzech kategorii. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach. Nie głosujemy na siebie. Google.com nie jest użytkownikiem, dowcipnisie. W razie pytań, proszę wypowiedzieć się w tym temacie.

Nagrodami w plebiscycie są:

*Ranga specjalna na forum.
*Specjalne odznaczenie forumowe.
*Satysfakcja z wygranej i uścisk dłoni "Nieśmiertelnego Władcy" (lub, przy odpowiedniej dozie perswazji, całus ).
*Tokarowa mini-nagroda niespodzianka (o której nie wie nawet władza :o ).

Nagrodę otrzymuje każdy zwycięzca danej kategorii.

Czas trwania: 06.03.14 - 25.03.14

---------------------------

...mimo mroźnej nocy, jeden z użytkowników siedział na parapecie przy szeroko otwartym oknie. Wpatrywał się w gwiazdy, szukał inspiracji i rozmyślał nad kolejnymi ruchami, które poczyni na forumowej szachownicy, w pełni kontrolując ruchy figur i pionków, jakie w większości sam zainicjuje lub sprowokuje. Wiedział, że czeka go jeszcze wiele takich bezsennych nocy, pełnych planów i nieszablonowych intryg. Medivh, Tamc., Wiktul - ostatni zwycięzcy. Ulubieńcy społeczności, pojawiający się na ustach praktycznie wszystkich czytelników. Ich zdyskredytowanie nie będzie łatwe, ale nie należy do niemożliwych. Koniec końców, umiejętnie przeprowadzona kampania i cwane zakulisowe działania, mogłyby zniszczyć nawet reputację Matki Teresy z Kalkuty, a co dopiero mówić o tych trzech gagatkach.

Jednak, aby to uczynić, trzeba było chłodnej kalkulacji i bezwzględnej precyzji. Droga na szczyt jest pełna hipokryzji. Nigdy nie żałuj. Przede wszystkim, potrzebne mu były głosy różnych ugrupowań, klubów oraz klik. Poziom dyscypliny serwisowej jest bardzo niski i przed każdym głosowaniem trzeba od nowa budować poparcie poszczególnych użytkowników do danego kandydata.

Popatrzył na specjalną tablicę, która znajdowała się pod drugiej stronie gabinetu. Szeregowała ona poszczególne grupy wedle preferencji w najbliższym głosowaniu. Klub Miłośników Kucyków miał w garści, wielokrotnie ciepło wypowiadał się o ich inicjatywach, nie mówiąc już o wspólnymi piciu cydru, śpiewania piosenek o przyjaźni czy mocnych uścisków kopyt. Pójdą za nim choćby w paszczę Discorda. Gorzej było z nową mniejszością wilkołaków... Mimo licznych dotacji (głównie krwistych steków... głównie z jego przeciwników) oraz przepchnięcia przez senat republiki gameexe'owskiej ustawy o ochronie dzikich zwierząt, wciąż unikali otwartych deklaracji. Problemem była również klika padlinożerców i truposzy, silne ugrupowanie, otwarcie wspierające bo to Tamc.'a, a to Wiktula...

Szczęśliwie, do przekonania lub zniszczenia tych i wielu innych sił w kongresie republiki, miał jeszcze dwa tygodnie. To dużo, tym bardziej, że miał jeszcze kilka asów w rękawie.

Jego folder aż pęczniał od listy nietypowych fetyszy Tamc.'a, nie wspominając juz o tej nieszczęsnej kropce na końcu jego mienia, będącej ewidentnym przykładem snobizmu oraz destruktywnej fanaberii - szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy każdy dodatkowy znak kosztuje krocie i może doprowadzić do wykarczowania setek hektarów lasów deszczowych. Wiktul miał silne poparcie wpływowych jednostek, lecz jego zdolność oceny była wątpliwa przez pracoholizm, a to mogło wprost prowadzić do zażywania medykamentów. Umówmy się, jak można nie lubić tak dobrego akcyjniaka jak "Dredd" i równocześnie łykać z nietypową fascynacją perełki puszczane na antenie TV4? Tu musiały w grę wchodzić jakieś leki i ten temat można było łatwo sprzedać mediom. Z kolei Medivh był praktycznie nieskazitelny... Typ świętoszka i męczennika. Uwielbiał takich ludzi. Pragną oni jedynie miecza, na który można upaść. Trzeba go jedynie naostrzyć, przytrzymać pod odpowiednim kątem i bach! Jest nasz.


Na każdego miał jednak haka, kompromitującą fotografię czy przysługę, za którą mógł kupić poparcie. Będzie to trudna i ryzykowna gra, ale tym razem da radę.
Odpowiedz

Cytat

Medivh, Tamc., Wiktul - ostatni zwycięzcy. Ulubieńcy społeczności, pojawiający się na ustach praktycznie wszystkich czytelników. Ich zdyskredytowanie nie będzie łatwe, ale nie należy do niemożliwych. Koniec końców, umiejętnie przeprowadzona kampania i cwane zakulisowe działania, mogłyby zniszczyć nawet reputację Matki Teresy z Kalkuty, a co dopiero mówić o tych trzech gagatkach.





DAWAJ NA RING!!!




[ Ilustracja muzyczna ]

Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak przekabacasz ekipę wszystkich moich wilkołaczych ofiar i trofeów I jeszcze ten pomysł z podkradaniem wynaturzonych wyznawców nieumarłych i Przedwiecznych... Heh. Wszyscy wiemy, jak to będzie wyglądać

Odpowiedz


Wiktulu, nie mam pojęcia, o czym Ty mówisz. Przecież cała wilkołacza ekipa siedzi w mojej kieszeni. Niniejszym, jedynym słusznym zwycięzcą jestem ja...

A poza tym jestem kotem. Tak. Pokłońcie się nowemu ulubieńcowi mas
Odpowiedz
W końcu! Czekałem na kolejną edycję tego konkursu, aby potem obserwować jak inni chwalą się zdobytymi wcześniej tytułami czy przekomarzają się czemu to im należy się głos ludu. W dodatku te opowiastki Tokara zawsze się miło czyta.

Bożyszcze nastolatków, Wikt, już czeka na głosy.
Odpowiedz
Wchodzę w to!

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ach tak, kolejne wybory, dobry czas do interesów.
Odpowiedz


W zasadzie podoba mi się idea rozstrzygania zwycięzców w meczach wrestlingowych.

[Dodano po 2 minutach]

Chociaż powiem Wam, że w świetle ostatnich wydarzeń, zwycięzcą we wszystkich kategoriach powinien zostać Wladimir Putin. Na wszelki wypadek.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Droga Ervino chodziło ci chyba o: ,,Mów, że Dalej jest zwycięzcą."
Ale jak już wygram, to mnie Putin zbije, więc się boje ...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia czwartek, 6 marca 2014, 13:48 napisał

Chociaż powiem Wam, że w świetle ostatnich wydarzeń, zwycięzcą we wszystkich kategoriach powinien zostać Wladimir Putin. Na wszelki wypadek.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Uuuu. Będą łagry.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Oddeleguję kilka "chętnych" duszyczek.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jako człek, który dopiero od niedawna ma styczność z forum proponowałbym pretendentom do tronu, jakiś specjalny temat do wykazania swojej wyższości nad innymi. ;P
Odpowiedz
Właśnie - jakie macie programy wyborcze?
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Wielbłądy dla mas!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Nieśmiertelne wielbłądy dla mas!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Martwe wielbłądy dla mas?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Lamerzy. Nieśmiertelne czy martwe, Wasze wielbłądy mają jednego garba. A moje mają dwa!

To o 100% więcej garba na wielbłądzie!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A moje wielbłądy będą niemanacalne, niewidzialne, nie wydające dzwięków, bezzapachowe i bezsmaskowe!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dawniej oferowali za głosy przychylność Lolth czy Cthulhu...a teraz? Jakieś wielbłądy z jednym czy dwoma garbami, jedne żywe a inne martwe. Zmienili się, oj zmienili....
Odpowiedz
← Game Exe

GE Wybory - VIII Edycja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...