[DS] Usuwanie zabitego bohatera

Czy da sie usunac z bocznego menu zabitego bohatera i zaginionego mula? Chodzi mi o Dungeon Siege I. Mam pelna wersje gry dostarczona gratis z karta graficzna w wersji podstawowej i nie moge jej aktualizowac. Zna ktos odpowiedz?
Odpowiedz
Chyba jakąś inną postać, a nie bohatera. O ile pamiętam to tak. Wystarczy poszukać w przyciskach w interfejsie i jest możliwość wyrzucenia postaci z drużyny. To samo pewnie z mułem.
A jak ci mógł muł zaginąć?
Oczywiście jest to usunięcie w ogóle z drużyny, a nie z paska, bo coś takiego nie maiło by sensu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
w oknie druzyny czyli w opcjach postaci tak? w zmarlej postaci nie wyswietla sie to i w tej co zyje nie znalazlem takiego guzika, tylko x zamykajacy okno i grupowanie wyposazenia a jezeli chodzi o mula to zostal w tyle sporo i nie chce mi sie po niego wracac wiec chcialbym go usunac i kupic nowego
Odpowiedz
Już nie pamiętam, ale możliwe, że w opcjach postaci. W takim razie musisz ją ożywić. Wystarczy dojść do miasta i kupić zwój. Poza tym chyba na 4 poziomie magii natury można ressurecta rzucać. Ja miałem ten problem na wyższym poziomie trudności. Wychodząc z kryształowych jaskiń wszyscy poginęli mi w lesie. Więc rzucałem jakieś czary leczenia na siebie i najprostsze czary ofensywne, aż w końcu mogłem rzucać ressurect.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
to troszeczke skomplikowane co mi z ozywienia jak te posacie sa bardzo daleko...
Odpowiedz
Daleko od siebie, czy daleko od miasta? Trzeba to było zrobić od razu, nie miałbyś problemu
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
zdechlaki sa bardzo daleko ode mnie i od miasta tez ale chyba sami do miasta nie dojda skoro nie zyja no szkoda ze nie da sie ich wywalic z druzyny i tego glupiego mula co sie wytresowac nie dal
Odpowiedz
nadal niewiem jak usunąć postać która nie zyje ;/ prosze pomużcie !! prosze o kontakt na skype mój nik:gembek18
Odpowiedz
Ale możesz prowadzić tego muła. Co nie? Jak mój sie zgubił to po prostu nim prowadziłem!

Odpowiedz
Po pierwsze nie wiem czy to jest zależne od poprawki (patcha) czy nie.

Ale z prawej strony jak się rozwija menu taktyki u góry są dwa przyciski ostatni (pierwszy z prawej) powoduje wywalenie zaznaczonej osoby z drużyny. Co prawda zostaje luka na pasku miedzy postaciami po lewej ale można je swobodnie poprzesuwać i ustawić w odpowiedniej kolejności.

Co do wywalonych osób można je zpowrotem zrekrutować nie płacąc za nich.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Usuwanie zabitego bohatera - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...