Usuwanie zabitego bohatera - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Xaj*,
Po pierwsze nie wiem czy to jest zależne od poprawki (patcha) czy nie.

Ale z prawej strony jak się rozwija menu taktyki u góry są dwa przyciski ostatni (pierwszy z prawej) powoduje wywalenie zaznaczonej osoby z drużyny. Co prawda zostaje luka na pasku miedzy postaciami po lewej ale można je swobodnie poprzesuwać i ustawić w odpowiedniej kolejności.

Co do wywalonych osób można je zpowrotem zrekrutować nie płacąc za nich.
Gość_Guest*,
Ale możesz prowadzić tego muła. Co nie? Jak mój sie zgubił to po prostu nim prowadziłem!

Gość_gembek*,
nadal niewiem jak usunąć postać która nie zyje ;/ prosze pomużcie !! prosze o kontakt na skype mój nik:gembek18
Gość_Guest*,
zdechlaki sa bardzo daleko ode mnie i od miasta tez ale chyba sami do miasta nie dojda skoro nie zyja no szkoda ze nie da sie ich wywalic z druzyny i tego glupiego mula co sie wytresowac nie dal
Dany,
Daleko od siebie, czy daleko od miasta? Trzeba to było zrobić od razu, nie miałbyś problemu
Gość_Guest*,
to troszeczke skomplikowane co mi z ozywienia jak te posacie sa bardzo daleko...
Dany,
Już nie pamiętam, ale możliwe, że w opcjach postaci. W takim razie musisz ją ożywić. Wystarczy dojść do miasta i kupić zwój. Poza tym chyba na 4 poziomie magii natury można ressurecta rzucać. Ja miałem ten problem na wyższym poziomie trudności. Wychodząc z kryształowych jaskiń wszyscy poginęli mi w lesie. Więc rzucałem jakieś czary leczenia na siebie i najprostsze czary ofensywne, aż w końcu mogłem rzucać ressurect.
Gość_Guest*,
w oknie druzyny czyli w opcjach postaci tak? w zmarlej postaci nie wyswietla sie to i w tej co zyje nie znalazlem takiego guzika, tylko x zamykajacy okno i grupowanie wyposazenia a jezeli chodzi o mula to zostal w tyle sporo i nie chce mi sie po niego wracac wiec chcialbym go usunac i kupic nowego
Dany,
Chyba jakąś inną postać, a nie bohatera. O ile pamiętam to tak. Wystarczy poszukać w przyciskach w interfejsie i jest możliwość wyrzucenia postaci z drużyny. To samo pewnie z mułem.
A jak ci mógł muł zaginąć?
Oczywiście jest to usunięcie w ogóle z drużyny, a nie z paska, bo coś takiego nie maiło by sensu.
djkilof,
Czy da sie usunac z bocznego menu zabitego bohatera i zaginionego mula? Chodzi mi o Dungeon Siege I. Mam pelna wersje gry dostarczona gratis z karta graficzna w wersji podstawowej i nie moge jej aktualizowac. Zna ktos odpowiedz?
Wczytywanie...