[GW1] Dział pomocy Guild Wars

Nie ma podobnego działu, dlatego warto go założyć.


Zacznę.
Mam problem z kodami do konta. Moje stare konto padło ofiarą ataku i ktos się na nie włamał - GW pokazała mi "miły" komunikat w stylu "Podany adres e-mail nie istnieje". Mam konto na tlenie - sprawdzałem, próbowałem zalożyć nowe konto z tym samym loginem - "Podany login już istnieje" - tak mi pokazało co oznacza, że GW się myli a konto to istnieje.
Problem w tym, że zainstalowałem ponowie Gw, stworzyłem nowe konto wiedząc, że tamten adres e-mail nie pasuje i..."podany kod jest już używany przez innego użytkownika".
Ktoś jest w stanie mi pomóc ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Skoro klucze zostały przyporządkowane jednemu adresowi, nie da rady tego cofnąć. Ale jeśli ktoś sobie konto przywłaszczył, z pewnością zmienił przyporządkowany adres e-mail. Widzę wyjście w napisaniu do Arena.net, złożeniu jasnego "sprawozdania" z sytuacji, może skan karty z kluczem - wszystko co udowadnia, że dany key jest w Twoim posiadaniu. Myślę, że są w stanie sprawdzić logi, ale czy zwrócą (zwolnią) Ci klucze, to nie mam zielonego pojęcia.

Wszystkim, którzy nie chcą stracić konta, polecam stosować się to tych rad (niedługo postaram się je przepisać tutaj):
http://www.guildwars.pl/forum/index.php?ac...nounce&f=3&id=1
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Dziękuje za poradę - napisze do ArenaNet, bo wydałem na tą zabawę za wiele PLN-ów, by to tracić...
Sam ten temat polecam przykleić , rady przepisać a post ten usunąć. Taki temat powinien się poradzić i wiem, że jest sporo stron z pomocą do GW, ale na żadnym nikt mi na ten temat nie odpisał - widać zadałem za trudne pytanie:P

Przepraszam, że ponownie, ale mam pytanie odnośnie poprzedniego:
co do tego konta - ono nie wygasa jeśli się na nim długo nie loguję? Bo jeśli tak to może wygaśnie i moje klucze znów będą aktywne?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zapłaciłeś za nie, więc nigdy nie wygaśnie. Konto GW nigdy nie wygasa, podobnie jak D2 (gdzie wygasają tylko postacie) i inne lepsze MMO. Inaczej cała idea darmowości GW wzięłaby w łeb.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
A może by tak jaśniej?... Nie wiem o co Ci chodzi, może lagi po prostu masz...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
No stoję sobie w Klasztorze, a moja Ne nagle gdzieś biegnie albo pojawia sie w innym miejscu. Z tego rozgardiaszu widac, że chyba nie jestem sam. Raz szukałem się z jednym ziomkiem jakieś 10 min. I nie mówcie tylko ,,Masz wolny Internet" , bo śmigał jak ta lala.
Lfp for GvG
Odpowiedz
To że masz szybki internet nie zmienia tego, że ostatnio ANet ma kłopoty z europejskimi serwerami i niektórzy gracze doświadczają olbrzymich, miejscami kilkunastotysięcznych pingów.
Info: http://wiki.guildwars.com/wiki/Gaile_News#...me_.28-7_GMT.29
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ostatnimi czasy znalazłem ,,swoje godziny'' i teraz wiem, że jeśli internet muli to na serwach są pustki. Dzięki za pomoc, bo już myślałem, że sobie nie pogram. Teraz ping maks. 130 i to o znośnych godzinach!
Lfp for GvG
Odpowiedz
Mam kilka pytań dotyczących Guild Wars

1.jak się zmienia drugą profesję?
2.jak się usuwa gildię?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Nie zakładaj nowego tematu, skoro masz już jeden do zadawania pytań. To upomnienie.

1. Najprościej jest pójść (popłynąć) na Wyspy Bitewne do Great Temple of Balthazar i porozmawiać z NPCem, który ma przy imieniu [Proffession Changer]. Musisz uiścić niewielką opłatę (500 sz chyba) i masz zmienioną drugą profesję. Za darmo możesz zmieniać "wykupione" profesje w panelu umiejętności.
2. W jakim sensie "usuwa"? Sprecyzuj proszę, bo nie wiem, co mam wyjaśnić. Chcesz wystąpić z aktualnej gildii, czy też chcesz usunąć własna gildię?
Odpowiedz
Usunąć własną chcę
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Nie wiem, jak to się robi, gdyż nigdy nie miałem gildii. Poszukaj, poszperaj w internecie, na pewno coś znajdziesz.
Odpowiedz
a wiecie co trzeba zrobić po odblokowaniu umiejętności u kapłana baltazara żeby ją mieć?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Umiejętności odblokowane u kapłanów Balthazara są przeznaczone dla postaci PvP oraz dla bohaterów. Twoja postać typu Roleplaying z nich nie skorzysta.
Odpowiedz
Ja także mam pytanie co do oblokowywania umiejętności a także run i przedmiotów do trybu PvP:
Jeśli odblokowywałem skille, czesci broni, itd. grając na PvE jako Monk a następnie usunałem tę postać to czy wszystkie te "unlocki" będą dostępnę gdy stworzę Monka dla trybu PvP ? Czy muszę trzymać dalej mnicha PvE ?
Liczę na wyrozumiałość - gram od miesiąca
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to unlocki zostają. Bo to jakoby zapisuje się progress na serwerze. Jednak dla pewności niech potiwerdzi to Strażnik

Odpowiedz
Wiecie gdzie może być ambasador Kintaju?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Wszystkie unlocki zostają na zawsze.

@Kafi: Poszukaj go sam kurcze blade, już ci gdzieś pisałem, w których miastach jest! Mam ci mapkę narysować? Spotkać sie z tobą w grze i zaprowadzić za rączkę jak małe dziecko? No bądźże trochę samodzielny...

Powtórzę miasta:
- Kaineng Center (Factions)
- Kamadan (Nightfall)
- Lion's Arch (Prophecies)
- Great Temple of Balthazar (Wyspy Bitewne, wspólne dla wszystkich kampanii)
A teraz powęsz w nich trochę, to naprawdę nie jest trudne.
Odpowiedz
Pięknie dziękuję za szybką i rzeczową odpowiedź.

Do zobaczenia gdzieś w Tyrii! (w przyszłości także Elonie i Kintaju )

Goel
Odpowiedz
← Guild Wars

Dział pomocy Guild Wars - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...