riese

Odpowiedz

[GW1] Dział pomocy Guild Wars

Kafi

Zaufany
253 Rycerz
Napisano: 29 sierpnia 2007, 12:55 · #21
0
Mam pytanie(wiem że koleje no ale cóż) nie wiem jak wydawać komendy? pomoże mi ktoś

P.S. Nie chodzi mi o same komendy tylko gdzie je trzeba pisać
☻/
/▌
/ \
BOB!

Strażnik

Awatar Żywej Qi – W pełni panujesz nad qi
4516 Mnich z Dalekiego Wschodu
Napisano: 29 sierpnia 2007, 15:19 · #22
0
Chodzi Ci o emotki? Piszesz je w oknie czatu. Np: /age i masz wiek postaci albo /laugh i postać się śmieje...

Kafi

Zaufany
253 Rycerz
Napisano: 30 sierpnia 2007, 13:46 · #23
0
Mam jeszcze jedno pytanie zadawałem je wcześniej ale niedoczekałem się odpowiedzi więc pytam jeszcze raz: Jak można usunąć swoją gildię?

[Dodano po chwili]

Dobra mam jeszcze jedno pytanie: Od którego poziomu i jak można przemieścić się z Istanum do Kourna?
☻/
/▌
/ \
BOB!

Strażnik

Napisano: 30 sierpnia 2007, 15:40 · #24
0
Poziom praktycznie nie gra roli. Jak się uprzesz, to i na piątym się dostaniesz

Aby dostać się na kontynent musisz wykonać misję Consulate Docks, która powinna się odblokować po wykonaniu wszystkich misji na wyspie oraz cykl zadań War Preparations. Sama misja jest dość trudna (ale zarazem ma świetny klimat), im wyższy masz poziom, tym lepiej.

Kafi

Zaufany
253 Rycerz
Napisano: 12 września 2007, 14:57 · #25
0
Więc muszę wykonać wszystkie misje w Istanie? Dobrze rozumiem? No to niech ktoś da mi listę tych zadań, zleceniodawców i gdzie się ten zleceniodawca znajduje.

[Dodano po chwili]

Dobra już wiem jak się wydostać z wyspy ale teraz mam inny problem w jednym zadaniu w kampanii EotN trzeba znaleźć kawałki map dla jednego krasnoluda i nie wiem gdzie one są. Może mi ktoś pokazać mapkę z zaznaczonymi miejscami w których są poszczególne kawałki mapy
☻/
/▌
/ \
BOB!

Strażnik

Napisano: 12 września 2007, 21:15 · #26
0
Te kawałki mapy wypadają z zabitych stworów najzupełniej losowo Tłucz stwory w Dalekich Dreszczogórach (chyba dobrzem przetłumaczył...), przy okazji zbieraj reputację u Nornów... A kawałki mapy same przyjdą

Kafi

Zaufany
253 Rycerz
Napisano: 13 września 2007, 13:06 · #27
0
Po pierwsze A po drugie dobrze przetłumaczyłeś
☻/
/▌
/ \
BOB!

Courun Yauntyrr

Arcymag
15697 Drow
Napisano: 31 sierpnia 2011, 12:59 · #28
0

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kafi dnia czwartek, 30 sierpnia 2007, 13:46 napisał

Mam jeszcze jedno pytanie zadawałem je wcześniej ale niedoczekałem się odpowiedzi więc pytam jeszcze raz: Jak można usunąć swoją gildię?

Co prawda stare, ale pytanie to pytanie. Trzeba usunąć wszystkich członków a na końcu wywalić siebie. Jak siebie wywalić? Wybierasz okno "Gildia" (domyślnie G), prawy przycisk i "opuść gildię". Potwierdzasz i po gildii.
I'm not a savior. I'm a warning.

Dział pomocy Guild Wars - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...