[GIII] Wojna!

Kto waszym zdaniem wygrał by tą wojnę? Piszcie swoje sugestie kto by zwyciężył i dlaczego(podajcie powody)
Nordmar bo ma rudę (jest jak Rosja)
www.maxpayne.boo.pl
Zgodze sie z Łowcą,Nordmar bezapealcyjnie odnioslby zwyciestwo.Wszyscy wojownicy z tamtejszych okolic sa uzbrojeni w topory i przyzwoite pancerze.Pozatym to maj tez magow.Choc potezni paladyni z Myrtany tez budza respekt.
Nordmarczycy zanim ,by doszli do Faring to zabiły ,by ich potwory. Moim zdaniem Varant paladyni wytną w proch orków, a asasyni na końcu wytną paladynów = asasyni zwyciestwo. (oczywiście pomijając Xardasa )
Ja myślę że chyba wygrała by myrtana bo mają paladynów , króla , dobrego maga ognia (karypto) i xardasa bo w końcu nie zdradził ludzi , no i innosa najpotężniejszego z bogów.
Wygrał bu varant bo mają dobrych wojowników:)

Użytkownik diego19 dnia Apr 5 2007, 09:37 AM napisał

Ja myślę że chyba wygrała by myrtana bo mają paladynów , króla , dobrego maga ognia (karypto) i xardasa bo w końcu nie zdradził ludzi , no i innosa najpotężniejszego z bogów.

[post="57378"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Mają cały klasztor magów, którzy nie mają magii Xardas póki co się nie odzywa ale anjlepsze stosunki ma z Nordmarem (klanem Wilka dokładniej). A to który z bogów jest najpotężniejszy nie zostało nigdy ustalone (Chociaż stawiam na Adanosa bo w sumie wypędził z ziemi Innosa i Beliara).
www.maxpayne.boo.pl
Według mnie by wygrał Nordmar bo mają wilki, golemy,łowcy orków itp no i xardasa. A z bogów by wygrał In nos bo w końcu jest najpotężniejszy z bogów
Ciezko powiedziec kto by wygral. Gdyz : Nordmar ma rude i zeczywiscie dobra bron, Varant ma dobrych wojownikow i duza przewage liczebna, Myrtana ma niewielu paladynow ale maja krola i poteznego boga. Podejde do tego filozoficznie i realistycznie . Moim zdaniem Myrtana by wygrala bo sa najlepiej przystosowani tez do klimatu tzn. np. ludzie Varant niemoga wypedzic ludzi z nordmaru bo by tam nieprzetrwali gdyz temperatura tam w Nordmarze wynosi okolo -20 -30*C a w Varancie 40*C wiec Varant by zamarzl w Nordmarze poniewaz jest to az 60-70 stopni roznicy a Nordmar by sie stopil w Varancie. Tylko myrtana by mogla sie przystosowac do wszystkich klimatow i z pomoca tego i wyzej wymienionych argumentow Myrtana zadzi i malo tego : Magowie Myrtany moga se zrobic dookola bariere i wtedy inni moga im najwyzej naskoczyc. Oto cala moja filozofia.

[Dodano po chwili]

Ale poniewaz Gothic niejest tak realistyczny to pewnie by wygral Varant, oni niby w sumie tez maja troche dobrych magow.
Bezimienny Michale zgadzam sie trochę z tobą bo różnice temperatur robią znaczenie w wojnach:)
Varant górą. Asasyni wyrąbali by w pień wszystkich, których by spotkali na drodze. Przecież ani Myrthana ani Nordmar nie mają tak potężnego maga jakim jest Zuben. On sam by pewnie powalił dziesięciu paladynów w kilka minut. Z królem by toczył niezłą walkę ale by też wygrał.
Nie był bym tego taki pewien. Skąd możesz wiedzieć kto wygra? Każdy myśli, że Asasyni są najlepsi, a Nordmar ma na strzał ich. Przecież spójrzcie na zbroje Nordmaru a na Varantu. Nie ma porównania. Nordmar by wygrał. Masz racje mają zubena ale Nordmar ma Xardasa chociasz niewiem czy Xardas dorównuje sile Zubenowi ale przeciesz Myrthana by stanęła po stronie Nordmaru gdyby miała walczyć. no chyba nie staną po stronie Asasynów. No i Xardas ma orków!!
Nordmar na pewno by wygrał. Chociaż ma mało wojowników ale za to najlepszych i do tego ten klasztor z magami.
☻/
/▌
/ \
BOB!

Użytkownik Kafi dnia Apr 10 2007, 12:11 PM napisał

Nordmar na pewno by wygrał. Chociaż ma mało wojowników ale za to najlepszych i do tego ten klasztor z magami.

[post="57817"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No nie mów mi że by wygrał... jeśli macie oryginał Gothica i lubicie czytać instrukcję i takie tam to powinniście wiedzieć że myrtana podbiła Nordmar... Wojska Rhobara podbiły Nordmar i podorzątkowali sobie
Varant... jeśli nie wiecie o co chodzi to w instrukcji jest kalendarz z ważnymi wydarzeniami...

Zresztą temat i tak bez sensu bo skoro my nie wiemy jakie dane nacje miały armie przed atakiem orków.... to z kąd mamy wiedzieć kto by wygrał....

(Chyba że liczycie kto by wygrał po ataku orków)


A co do zbroi to zbroja Paladyna jest drugą z najlepszych zbroi po ciężkiej zbroi Orków, którą mogą nosić tylko najbardziej oddani słudzy orków.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Uważam, że zarówno Varrant, Nordmar jak i Myrtana mają równe szanse na zwycięstwo. Assasyni znają sztukę walki dwoma ostrzami, wojownicy Myrtany
są bardziej uniwersalni (post Bezimiennego Michała), zaś Nordmarczycy mają rudę.

ps. W instrukcji nie wszystko musi być napisane dobrze i poprawnie (choć powinno) to nie jest encyklopedia.

Omernon, napisałeś, że Myrtana podbiła Nordmar. Jeśi Rhobar I był barbarzyńcą to po co podbijał by swój kraj???
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
A jak myślisz? Oczywiście ze względu na rude!

Aha i tu cię mam! Rhobar II podbił Nordmar... a jako potomek to również mógł by mieć gdzieś Nordmar i jego ojczyznę...
Jeśli umiesz angielski to odwiedź oficjalną stronę twórców gry, a się dowiesz....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Masz rację
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Moim zdaniem wygrała by Myrtana, ponieważ Paladyni to potężni wojownicy, posiadają jedną z najpotężniejszych zbroi i w dodatku mogą posługiwać się magią światła typu Leczenie Ciężkich ran itp. itd. W dodatku Myrtana posiada Dużo magów w Vengardzie, Druidów oraz najlepszych łuczników"Gońców leśnych". Posiadają też najbardziej bronione miasta, tzn. taki Vengard, Trelis, Montera,Gelderern, Gotha i Faring posiadają potężne Mury oraz wieże.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
A jak oni by nie dawali rady to buntownicy by wkroczyli i po sprawie.
← Gothic
Wczytywanie...