[GII] Jak dojść do 6 rozdziału

Witam, jestem arcymagiem, zabiłem wszystkie smoki, byłem w podziemnej bibliotece w klasztorze, mam łzy innosa, aure innosa i święty pocisk i co dalej..?? z gry pallandynem pamiętam że miałem znaleźć rune teleportacyjną do tajemnej komnaty, ale palkiem grałem tak dawno że już nie pamiętam co trzeba było zrobić... to do teraz mam robić o.O?
(\,,,/)
(o.O)
(> <)
To jest króliczek, skopiuj króliczka do swojej sygnatury by pomóc mu w dominacji nad światem~!

ją Nię muwie po polskó~!
Odpowiedz
Dawno nie grałem magiem i nie pamiętam czy musiałeś teleportować się do tej komnaty. Na pewno musisz zbierać załogę do swojego (no nie do końca swojego ) statku. Łzy innosa po prostu wypiłem, dodają one jakieś bonusy do statystyk.


Odpowiedz
Wszystkie śmieci z tego tematu zostały usunięte... Ten post też niedługo zniknie.

@Voldi - koledzy mają rację... Na przyszłość po prostu patrz gdzie zakładasz tematy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
mordojesz smoki zabierasz lzy dobijasz lvl i zzaloga na statek i dziesz an pokladnie lulu i sie budzisszz w 6 rozdziale "DWOR IRDORATH" az sie boje
Odpowiedz
Jak byłem magiem to chyba bez łez innosa wszedłem na statek
Odpowiedz
Już w pierwszym rozdziale można wejść na statek palków i odpłynąć na Dwór Irdorath. Po prostu trzeba iść ( tylko iść) po linie, która łączy ląd ze statkiem. Jesteś na statku i idziesz do drzwi, które są zamknięte. Spoko, da się przez nie przejść. Przesuwasz kamerę na prawy górny róg drzwi i powolutku, małymi kroczkami przechodzisz przez zamknięte drzwi. Gratulacje! Właśnie z I rozd. przeskoiczyłeś do VI !


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
jak masz łzy inosa i te wszystkie ksiażki itd i mape do irdorath to idziesz do pyrokara i mu cos tam mowisz. Potem zbierasz załoge Lester, Milten, Gorn i diego i taki paladyn na sam koniec. Mozesz zabrac tez innych np beneta, lee, vatrasa, laresa, angara i mario bedzie w knajpie i bedzie nalegał żebyś go zabrał. Potem idziesz na statek palladynow i jak jestes magiem to mowisz wszystkie zdania pokolej i potem bedziesz mogl przejsc.
Odpowiedz

Użytkownik Theoden dnia nie, 04 lis 2007 - 13:13 napisał

Przesuwasz kamerę na prawy górny róg drzwi i powolutku, małymi kroczkami przechodzisz przez zamknięte drzwi. Gratulacje! Właśnie z I rozd. przeskoiczyłeś do VI !

[post="90719"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


To chyba nie do koca tak działa
Odpowiedz
← Gothic

Jak dojść do 6 rozdziału - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...