[GW1] Ulubiona klasa postaci

Moją ulubioną klasą jest
Derwisz/Mnich
Narzucasz na siebie czarki takie jak [b][/b]Odwrócenie Losu
i rozwalasz ...
Odpowiedz
Monk - druga profa zależnie od buildu: Mes albo Elem.

Losy całej drużyny w moich rękach
Odpowiedz
Teraz gram wojownik/mnich. Dzięki temu jestem samowystarczalnym tankiem- walczę w szeregu i sam się leczę. Czasami pogrywam elementalista/nekromanta- walę z magii powietrza i przyzywam sługi.
Odpowiedz
Ja tam w GW gram już prawie dwa lata i przez prawie cały czas gram jedną postacią. No życia sobie bez niej nie wyobrażam. Jest to łowca. Zrobiony w Facu ale przeszedł już wszystkie kampanie. Mam na niego różne opcje ale najbardziej lubię go w formie Ło/N - toucher. Najlepsza zabawa na Pvp. Sam się leczysz, używasz postaw i widzisz jak klną na Ciebie inni na lokalu. Żyć nie umierać
Odpowiedz
Ja na GW gram już trochę... nie zliczę tego:P (no jakieś 2 latka będą niedługo) mam wszystkie kampanie oraz dodatek EoN i powiem szczerze, że gram różnymi postaciami, ale najbardziej lubię:

Rytualista/Necro postać w Factions
Paragon/Mesm postać w Nightfall
Necro/Łowca postać w Podstawowej kampanii
Zabójca/Mesm postać PvP
Derwisz/Mnich postać PvP

No to byłoby tyle


Mina mu zrzedła, bo nie jadł budyniu! Ciebie też to czeka!

Odpowiedz
Oooo nie jestem sam

Ja także, jak mój przedmówca grywam Derwiszem/Mnichem, ale nie PvP, a w kampanię. W sumie to już wszystkie przeszedłem nim, bo jakoś tak wyszło, że zacząłem grać od Nightfall. Z czystym sumieniem mogę przyznać, że naprawdę gra mi się nim świetnie.
Odpowiedz
Ja tam jade na łowcy najlepiej mi sie gra.
Odpowiedz
← Guild Wars

Ulubiona klasa postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...