Ulubiona klasa postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

PatrykDx,
Ja tam jade na łowcy najlepiej mi sie gra.
Jewel,
Oooo nie jestem sam

Ja także, jak mój przedmówca grywam Derwiszem/Mnichem, ale nie PvP, a w kampanię. W sumie to już wszystkie przeszedłem nim, bo jakoś tak wyszło, że zacząłem grać od Nightfall. Z czystym sumieniem mogę przyznać, że naprawdę gra mi się nim świetnie.
Dwie Twarze,
Ja na GW gram już trochę... nie zliczę tego:P (no jakieś 2 latka będą niedługo) mam wszystkie kampanie oraz dodatek EoN i powiem szczerze, że gram różnymi postaciami, ale najbardziej lubię:

Rytualista/Necro postać w Factions
Paragon/Mesm postać w Nightfall
Necro/Łowca postać w Podstawowej kampanii
Zabójca/Mesm postać PvP
Derwisz/Mnich postać PvP

No to byłoby tyle
Ty Cruelsufferer,
Ja tam w GW gram już prawie dwa lata i przez prawie cały czas gram jedną postacią. No życia sobie bez niej nie wyobrażam. Jest to łowca. Zrobiony w Facu ale przeszedł już wszystkie kampanie. Mam na niego różne opcje ale najbardziej lubię go w formie Ło/N - toucher. Najlepsza zabawa na Pvp. Sam się leczysz, używasz postaw i widzisz jak klną na Ciebie inni na lokalu. Żyć nie umierać
Ravenica Darial,
Teraz gram wojownik/mnich. Dzięki temu jestem samowystarczalnym tankiem- walczę w szeregu i sam się leczę. Czasami pogrywam elementalista/nekromanta- walę z magii powietrza i przyzywam sługi.
Goel,
Monk - druga profa zależnie od buildu: Mes albo Elem.

Losy całej drużyny w moich rękach
Tyrael,
Moją ulubioną klasą jest
Derwisz/Mnich
Narzucasz na siebie czarki takie jak [b][/b]Odwrócenie Losu
i rozwalasz ...
Ranger,
Próbuję coś tam od wczoraj z Łowcą/wojownikiem jak się nauczę grać to sobie stworzę jakąś sensowniejszą postać.
Sosna,
Ja mam tylko podstawowego GW i przyznam, że wojowie słabo mi się podobają, całkiem fajnie się gra nekromantą a jeszcze lepiej Elementalistą/Messerem
Kafi,
Mesmer mą ulubioną profą jest. Lubie go ponieważ ma fajne armory, Szybkie rzucanie czarów i te ciągnięcie energii.

P.S. Tętniak najlepszy
Kirei,
Na PvE w niektórych misjach też jest dobry rytu ze Strint Spamerem. Wczoraj szłam na misje w Kwartale w Factions. Zwykle robiłam ją w ok 30min, a wczoraj zajęła mi 13 min. Ja oczywiście byłam rytu, a mój brat derwem. To była totalna rzeź.
Diego158,
Zacząłem grac na PvP Rytualistką, Znalazłem Build Spirit Spamer, i powiem wam że jest bardzo niezły na PvP..
Kacpisaj,
Derwisz charakterystyka wyżej
Zabójca niezły, ale ma mało pancerza jak na walke na pierwszej lini
i Wojownik Moja pierwsza postać z prophercies
Kirei,
Moją ulubioną profesją jest Derwisz. Jak ma sie dobry build można wiele zdziałać. Co do Necro, to też mam, ale PvP. Dokładnie to MM robiony na AB. Jednak..... MM na PvE też jest dobry. Odpowiednie skille i prawie nikt nie może go zabić. Jedyną profesją, którą nie grałam to wojownik, więc nie będę oceniać jak się nim gra.
Strażnik,
Nekromantą nie grałem, bo nie lubię profesji posługujących się magią (wyjątek: mesmer...). Ale gram już ponad rok i widziałem wielu nekromantów w akcji. Minion Master potrafi przechylić szalę zwycięstwa na AB oraz jest nieocenionym wsparciem w wielu misjach. Nekromanta potrafi spacyfikować wroga klątwami i ogromną degeneracją życia. Do tego dochodzi Nekromanta-Bateryjka... to koło ratunkowe dla magów i mnichów.

Początkowo każdy ma ciężko. A w Factions to już w ogóle ma przechlapane... Nekromantą najlepiej zaczynać w Prophecies (skille, skille i jeszcze raz skille...). Najważniejsze jednak to grać mądrze, tworzyć dobre zespoły, których członkowie się uzupełniają. Wtedy wszystkie wady zanikają...
(eternal) Dylanjuh,
Necro jest do kitu przynajmniej dla mnie . Np koło tsumei krążą nagi lvl 2 mag+wieszczka+maleństwo i ja na 6lvl z uzdrawiaczem (hench) nie dawałem rady za to woj z młotkiem na tym samym lvlu i bez uzdrawiacza daje se radę śpiewająco. Także później Ne ma zbyt mało energii (demon 25 chowańce 15 brr), a każdy czar (poza plague touchem) koszt 10 eny.
Diego158,
Teraz gram sobie na PvP postacią W/Mn o wymiatającej nazwie czyli

Cytat

Du*odajka
Każdy się czepia mojego nicka i się pyta "za ile dajesz?"

PS. Nareszcie Polski dyskryt
Blond,
Początkowo bardzo podobał mi się Necros, ale nie ma tylu fajnych opcji co Wojownik. Zdecydowanie Wojownik z drugą profesją Mnich. Połączenie bardzo dobre, na farmy, pvp i gvg kiedy przyjdzie nam wskrzeszać poległych bądź podreperować swoje zdrówko. Innego wyboru nie ma.
(hmm chyba że robię postać głównie na farmienie to W/Rt, idealnie dopasowana do FoW i Uw).
(eternal) Dylanjuh,
A ktoś używa starej dobrej Ne?
Diego158,
Moja ulubiona postać z kampanii Prophecies bo "na razie" tylko ją posiadam jest: Wojownik i Elementalista. Czasami dodatkową profesje wybieram Mnicha albo Mesmera.

Teraz gram wojownikiem/elementalistą. Nawet dobrze sie gra.
Wczytywanie...