[GII:NK] Krwawe Puchary

Mam mały problem. Dołączyłem do gildii złodziei i musze znależć 6 krwawych pucharów. Mam już 5 i wiem że szósty jest w domu sędziego i że trzeba mu zabrać klucz do kufra gdzie jest ten puchar. Próbuje go pobić i... nic! Jest nieśmiertelny, co mam robić?
Odpowiedz
Pewnie mu musisz ukraść ten klucz. Umiejętności złodziejskich nauczą cię złodzieje, jeśli się do nich dolączysz.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Ja tam go załatwiłem na kod "kill" i po sprawie.
Odpowiedz
Sędzia to może się jeszcze na coś przydać, bo to od niego wymusza się, żeby nam udostępnił paladyńskiego galeona, więc go tak po prostu skillować to trochę dziko...
A w ogóle to kody to taki krasnal MałaPała, i już nie raz o tym napisałem na tym forum...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Jak sędzia będzie wracał na chate to wtedy go okradni.Jak ja grałem i on był w domu to nie miałem opcji kradzież kieszonkowa a jak wyszedł to była.A jak nie to zręczność potrenuj.
Odpowiedz
Jest u sędziego u tego co w barze ciągle siedzi potem jeszcze ten gdzie do klasztoru go trzeba przyprowadzić ten co wypożycza pieniądze i (chyba) u tego co bron złodzieja sprzedaje i (chyba) w chacie gdzie Hagen siedzi





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pawel1210 dnia niedziela, 25 lutego 2007, 17:43 napisał

Mam mały problem. Dołączyłem do gildii złodziei i musze znależć 6 krwawych pucharów. Mam już 5 i wiem że szósty jest w domu sędziego i że trzeba mu zabrać klucz do kufra gdzie jest ten puchar. Próbuje go pobić i... nic! Jest nieśmiertelny, co mam robić?
Odpowiedz
← Gothic

Krwawe Puchary - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...