Krwawe Puchary - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_pawel*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pawel1210 dnia niedziela, 25 lutego 2007, 17:43 napisał

Mam mały problem. Dołączyłem do gildii złodziei i musze znależć 6 krwawych pucharów. Mam już 5 i wiem że szósty jest w domu sędziego i że trzeba mu zabrać klucz do kufra gdzie jest ten puchar. Próbuje go pobić i... nic! Jest nieśmiertelny, co mam robić?
Javier,
Jest u sędziego u tego co w barze ciągle siedzi potem jeszcze ten gdzie do klasztoru go trzeba przyprowadzić ten co wypożycza pieniądze i (chyba) u tego co bron złodzieja sprzedaje i (chyba) w chacie gdzie Hagen siedzi
Jeździec Apokalipsy,
Jak sędzia będzie wracał na chate to wtedy go okradni.Jak ja grałem i on był w domu to nie miałem opcji kradzież kieszonkowa a jak wyszedł to była.A jak nie to zręczność potrenuj.
Raphagorn,
Sędzia to może się jeszcze na coś przydać, bo to od niego wymusza się, żeby nam udostępnił paladyńskiego galeona, więc go tak po prostu skillować to trochę dziko...
A w ogóle to kody to taki krasnal MałaPała, i już nie raz o tym napisałem na tym forum...
Xardas 2006,
A ja poprostu mu go ukradlem
diego19,
Ja tam go załatwiłem na kod "kill" i po sprawie.
Raphagorn,
Pewnie mu musisz ukraść ten klucz. Umiejętności złodziejskich nauczą cię złodzieje, jeśli się do nich dolączysz.
Pawel1210,
Mam mały problem. Dołączyłem do gildii złodziei i musze znależć 6 krwawych pucharów. Mam już 5 i wiem że szósty jest w domu sędziego i że trzeba mu zabrać klucz do kufra gdzie jest ten puchar. Próbuje go pobić i... nic! Jest nieśmiertelny, co mam robić?
Wczytywanie...