[GW2] Crown Pavilion

Czy tylko mi się nie chce wierzyć, że Anet tak po prostu oddał graczom w łapy tak piękną farmę? Myślicie, że to jakoś znerfują po jubileuszu, czy zostawią ku uciesze graczy?

(Psst, jak dużo już Wam udało się zarobić? Mi to przyjemnie ukróciło czas w jakim zbierałam na swój Vision of the Mist )
Odpowiedz
No ja już mam ze 14 złota. Bardzo fajna farma, szkoda tylko, że tak cienko mi idzie z bossami na arenie u góry.. I jak przyjemnie można nadrobić braki w materiałach do crafcenia. Zdecydował się ktoś na zakup skinów od kupców? Ładne te rzeczy, ale strasznie drogie.

A pawilon pewnie z czasem zniknie, jak ta lokacja z podniebnymi kupcami. Szkoda, bo to takie ładne miejsca.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Serio, zamknęli Zephyr Sanctum? Ale syf.

Ja zarobiłem ze 30, ale ostro bociłem tam przez dwa pierwsze dni; no i teraz mam przez to trochę przerwy. Ale pewnie wrócę do tego pod koniec tego tygodnia i dofarmię coś jeszcze. Fajna sprawa, przypomina farmy z Cursed Shore, choć farmienia na dungeonach pod względem łatwości i zarobków nie przejbija - choć nie wiem jak to się ma teraz, z tym nowym systemem nagród.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A ja jeszcze przed chwilą się cieszyłem, że mam swoją rekordową ilość kasy w GW: 43 golda


Co do samego Pawilonu to chyba na livestreamie develeporów wspominali, że za jakiś czas ta piękna arena zniknie. Powód jest prosty: Księżnej po prostu nie stać by utrzymywać ją w nieskończoność. Ja sam zaś pobiegałem tam trochę, ale głównie po to by ponabijać achivementy. Ale skoro tyle zarabiacie to może jeszcze tam zawitam. A tak nienawidzę tego centaura tam!
Odpowiedz
Bo ten centaur i jego AoE to szmata.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Biegam, ale to świetne miejsce do levelowania. Mój mesmer zaczynał od 33, teraz biega z 48 lvl i to bez stresu, który dokucza na WvW. Gdyby jeszcze te areny powyżej były trochę prostsze, to byłby świetny event.

A ten centar do zabicia melee - inaczej masakruje casterów straszliwie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Guild Wars

Crown Pavilion - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...