Crown Pavilion - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Biegam, ale to świetne miejsce do levelowania. Mój mesmer zaczynał od 33, teraz biega z 48 lvl i to bez stresu, który dokucza na WvW. Gdyby jeszcze te areny powyżej były trochę prostsze, to byłby świetny event.

A ten centar do zabicia melee - inaczej masakruje casterów straszliwie.
Hassan',
Bo ten centaur i jego AoE to szmata.
Ty Cruelsufferer,
A ja jeszcze przed chwilą się cieszyłem, że mam swoją rekordową ilość kasy w GW: 43 golda


Co do samego Pawilonu to chyba na livestreamie develeporów wspominali, że za jakiś czas ta piękna arena zniknie. Powód jest prosty: Księżnej po prostu nie stać by utrzymywać ją w nieskończoność. Ja sam zaś pobiegałem tam trochę, ale głównie po to by ponabijać achivementy. Ale skoro tyle zarabiacie to może jeszcze tam zawitam. A tak nienawidzę tego centaura tam!
Hassan',
Serio, zamknęli Zephyr Sanctum? Ale syf.

Ja zarobiłem ze 30, ale ostro bociłem tam przez dwa pierwsze dni; no i teraz mam przez to trochę przerwy. Ale pewnie wrócę do tego pod koniec tego tygodnia i dofarmię coś jeszcze. Fajna sprawa, przypomina farmy z Cursed Shore, choć farmienia na dungeonach pod względem łatwości i zarobków nie przejbija - choć nie wiem jak to się ma teraz, z tym nowym systemem nagród.
krew_na_scianie,
No ja już mam ze 14 złota. Bardzo fajna farma, szkoda tylko, że tak cienko mi idzie z bossami na arenie u góry.. I jak przyjemnie można nadrobić braki w materiałach do crafcenia. Zdecydował się ktoś na zakup skinów od kupców? Ładne te rzeczy, ale strasznie drogie.

A pawilon pewnie z czasem zniknie, jak ta lokacja z podniebnymi kupcami. Szkoda, bo to takie ładne miejsca.
Ati,
Czy tylko mi się nie chce wierzyć, że Anet tak po prostu oddał graczom w łapy tak piękną farmę? Myślicie, że to jakoś znerfują po jubileuszu, czy zostawią ku uciesze graczy?

(Psst, jak dużo już Wam udało się zarobić? Mi to przyjemnie ukróciło czas w jakim zbierałam na swój Vision of the Mist )
Wczytywanie...