riese

Odpowiedz
  • 1 strona

[GW2] Crown Pavilion

Ati

Specjalista Gildii
12647 Złodziej
Napisano: 12 sierpnia 2013, 21:50 · #1
0
Czy tylko mi się nie chce wierzyć, że Anet tak po prostu oddał graczom w łapy tak piękną farmę? Myślicie, że to jakoś znerfują po jubileuszu, czy zostawią ku uciesze graczy?

(Psst, jak dużo już Wam udało się zarobić? Mi to przyjemnie ukróciło czas w jakim zbierałam na swój Vision of the Mist )

krew_na_scianie

Kapłanka
395 Drowka
Napisano: 13 sierpnia 2013, 00:08 · #2
0
No ja już mam ze 14 złota. Bardzo fajna farma, szkoda tylko, że tak cienko mi idzie z bossami na arenie u góry.. I jak przyjemnie można nadrobić braki w materiałach do crafcenia. Zdecydował się ktoś na zakup skinów od kupców? Ładne te rzeczy, ale strasznie drogie.

A pawilon pewnie z czasem zniknie, jak ta lokacja z podniebnymi kupcami. Szkoda, bo to takie ładne miejsca.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."

Hassan'

Skrytobójca
5259 Zabójca
Napisano: 13 sierpnia 2013, 00:14 · #3
0
Serio, zamknęli Zephyr Sanctum? Ale syf.

Ja zarobiłem ze 30, ale ostro bociłem tam przez dwa pierwsze dni; no i teraz mam przez to trochę przerwy. Ale pewnie wrócę do tego pod koniec tego tygodnia i dofarmię coś jeszcze. Fajna sprawa, przypomina farmy z Cursed Shore, choć farmienia na dungeonach pod względem łatwości i zarobków nie przejbija - choć nie wiem jak to się ma teraz, z tym nowym systemem nagród.

Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER

Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Ty Cruelsufferer

Dowódca oddziału
494 Ork
Napisano: 13 sierpnia 2013, 12:04 · #4
0
A ja jeszcze przed chwilą się cieszyłem, że mam swoją rekordową ilość kasy w GW: 43 golda

Co do samego Pawilonu to chyba na livestreamie develeporów wspominali, że za jakiś czas ta piękna arena zniknie. Powód jest prosty: Księżnej po prostu nie stać by utrzymywać ją w nieskończoność. Ja sam zaś pobiegałem tam trochę, ale głównie po to by ponabijać achivementy. Ale skoro tyle zarabiacie to może jeszcze tam zawitam. A tak nienawidzę tego centaura tam!

Hassan'

Skrytobójca
5259 Zabójca
Napisano: 13 sierpnia 2013, 13:28 · #5
0
Bo ten centaur i jego AoE to szmata.

Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER

Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Courun Yauntyrr

Arcymag
15697 Drow
Napisano: 13 sierpnia 2013, 17:30 · #6
0
Biegam, ale to świetne miejsce do levelowania. Mój mesmer zaczynał od 33, teraz biega z 48 lvl i to bez stresu, który dokucza na WvW. Gdyby jeszcze te areny powyżej były trochę prostsze, to byłby świetny event.

A ten centar do zabicia melee - inaczej masakruje casterów straszliwie.
I'm not a savior. I'm a warning.

Crown Pavilion - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...