[GIII] 3 pytania do ekspertów Gothic3

1.Dlaczego myśliwi na terenie Myrtany(poza miastami , tacy jak Jens) chcą mnie zabić na sam widok(ich imiona są zapisane na czerwono)?
2.Gdzie na terenie Varantu bądź Nordmaru jest myśliwy , który chętnie mnie nauczy bez przynoszenia mu skór,kłów itp(ewentualnie przekaże mi wiedzę w zamian za wspólne polowanie)?
3.Czy gdy zabiję Rhobara wraz z Lee , będę mógł wybrać drogę Innosa?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz
1. A przypadkiem któregoś z nich wcześniej nie zaatakowałeś ? Nigdy się z czymś takim nie spotkałem
( Ale skoro tak się dzieje tylko na terenie Myrtany to możesz pójść na przykład do Hansona do Nordmaru )

2. Nie spotkałem dotychczas takiego myśliwego ( albo po prostu nie pamiętam ) poza Myrtaną, który od razu będzie cie nauczać. Zazwyczaj jest tak, że albo musisz wykonać jakieś zadanie albo dać mu kase
Ale wykonanie questa nie jest takie trudne

3. Zdecyduj się. Albo jesteś po stronie ludzi albo po stronie okrów. Jeśli jesteś po stronie ludzi to musisz zabić Xardasa, natomiast jeśli jesteś po stronie orków to zabijasz króla Rhobara.
A nawiązując do pytania, to radze ci żebyś wybrał jedną stronę.
Odpowiedz
Mam bardzo nurtujące mnie pytanie.Czy ktoś z Was wie Jak odzyskaź Esmeraldę?O ile w ogóle jest to możliwe?
Odpowiedz
Nie jest to możliwe. To jest właśnie ten fajny klimat gothica, twój wybór może być czasem nieodwracalny.
Odpowiedz
Czy to jest koniecznie NASZ wybór... nie jestem taki pewien
Odpowiedz
1. Najprawdopodobniej bug gry (częsty w G3 Zainstalowałeś Enhanted Edition?). Tak, jeśli ich imiona są zapisane na czerwono, są ci wrodzy. Choć to ciekawe, że wyłącznie poza miastami. Z drugiej strony może to zależeć od gildii (poza miastami mają przynależność np. leśniczy, a w mieście pomimo noszenia wszystkiego jak ,,leśniczy" gildia np. żołnierz. [Założenie na bazie wiedzy z G1 i G2].) Wiesz, w razie ataku na miasto i ci myśliwi będą cię atakować. Wyjątek w Silden, gdzie jest bodajże dwóch myśliwych u buntowników i jeden u najemników i będą się bić.

2. Na Varancie, z tego, co się orientuję, nie ma zbyt wielu myśliwych. :vZ kolei w Nordmarze uczyć cię może Bogir. Uczy wszystkich umiejętności związanych ze zwierzętami (choć przyznam, że zawsze, gdy do niego dochodziłem, miałem już te umiejętności [oprawianie zwierzyny], więc to założenie, ale myślę, że słuszne).

3. Pewnie, że można, trzeba to tylko odpowiednio rozegrać. Po wykonaniu wszystkich zadań dla Innosa, zabijasz Rhobara i koniec. Co prawda zabijasz wybrańca Innosa, ale quest i tak powinien (!)(nigdy tego nie próbowałem, to tylko teoria) być zaliczony.

Ps. Odzyskanie Esmeraldy nie jest możliwe. W grze nie spotykamy nawet modelu statku, więc...
Odpowiedz
Po zabiciu Rhobara w rozmowie z Innosem, bóstwo zezłości się na Bezimiennego i ześle falę płomieni na niego. Da się ją przeżyć na kodach, bez nich może też...

Z tego co pamiętam, to po tym incydencie można rozmawiać z posągiec całkiem normalnie
Odpowiedz
← Gothic

3 pytania do ekspertów Gothic3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...