[NWN2] Sztandar bojowy Lograma

Czesc.
Mam problem. Po zabiciu Lograma, tego calego dowodcy Orkow co uprowadzil emisariusza, mam za zadanie dostarczyc Callumowi w Sowiej Studni Sztandar Bojowy Lograma. Zabijam tego typka ale..nie wiem gdzie jest ten caly sztandar..jak wracam do Sowy to Callum kaze mi dalej szukac emisariusza..nie wiem co robic..
Odpowiedz
mam ten sam problem,identycznt i tez nie wiem co dalej
jeszcze nikt mi nie odpowiedzial
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam, sztandar powinien być w trupie orkowego dowódcy. To jest najczęstsze położenie takowych przedmiotów.

Dawno temu to zadanie robiłem, ale problemów nie miałem. Ot "zabij, zdobądź coś charakterystycznego, oddaj zleceniodawcy i dostaniesz kość... dobry piesek..."
Odpowiedz
Dziwne nie miałem takiego problemu. Po zabiciu Lograma i uwolnieniu emisariusza wracałem do Calluma i zadanie ze sztandarem było zaliczone. Może spróbuj zabić Lograma, znaleźć emisariusza na niższych poziomach jaskini i dopiero wtedy wrócić do Calluma.
Odpowiedz
Muszisz znalezc emisarjusza. Jesy w jaskini nizej. Na tym samym pietrze co nekromanta
Odpowiedz
a jeszcze gdyby mógł mi ktoś wytłumaczyć ten myk z fałszywym emisariuszem

podróbka jest w kopalni Kosciożujów nie ?
a prawdziwy...
Odpowiedz
aa już znalazłem - obu

na szczęście nie miałem problemu ze sztandarem ( choć go nie wziąłem - miałem jak krasnalowi oddawłem (?) )
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Sztandar bojowy Lograma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...