Sztandar bojowy Lograma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Pad,
aa już znalazłem - obu

na szczęście nie miałem problemu ze sztandarem ( choć go nie wziąłem - miałem jak krasnalowi oddawłem (?) )
Lionel,
Oszust jest u Kościożujów, a oryginalny jest u Lograma, w pobliżu jego komnaty.
Pad,
a jeszcze gdyby mógł mi ktoś wytłumaczyć ten myk z fałszywym emisariuszem

podróbka jest w kopalni Kosciożujów nie ?
a prawdziwy...
Gość_Guest*,
Muszisz znalezc emisarjusza. Jesy w jaskini nizej. Na tym samym pietrze co nekromanta
Mai'q,
Dziwne nie miałem takiego problemu. Po zabiciu Lograma i uwolnieniu emisariusza wracałem do Calluma i zadanie ze sztandarem było zaliczone. Może spróbuj zabić Lograma, znaleźć emisariusza na niższych poziomach jaskini i dopiero wtedy wrócić do Calluma.
Strażnik,
O ile dobrze pamiętam, sztandar powinien być w trupie orkowego dowódcy. To jest najczęstsze położenie takowych przedmiotów.

Dawno temu to zadanie robiłem, ale problemów nie miałem. Ot "zabij, zdobądź coś charakterystycznego, oddaj zleceniodawcy i dostaniesz kość... dobry piesek..."
dzefrej0,
mam ten sam problem,identycznt i tez nie wiem co dalej
jeszcze nikt mi nie odpowiedzial
furek86,
Czesc.
Mam problem. Po zabiciu Lograma, tego calego dowodcy Orkow co uprowadzil emisariusza, mam za zadanie dostarczyc Callumowi w Sowiej Studni Sztandar Bojowy Lograma. Zabijam tego typka ale..nie wiem gdzie jest ten caly sztandar..jak wracam do Sowy to Callum kaze mi dalej szukac emisariusza..nie wiem co robic..
Wczytywanie...