Lioncourt

Hej,
jako świeżak na forum chciałem się ze wszystkimi przywitać Nie będzie pewnie zaskoczeniem, że nick wziąłem z "Wywiadu z wampirem". Nie lubię/nie umiem pisać postów powitalnych, więc może podam trochę suchych faktów "okołofantastycznych" z mojego życiorysu. Ulubiony pisarz: Neil Gaiman ("Sandman" i "Amerykańscy bogowie" - absolutne kamienie milowe w historii mojej przyjaźni z literaturą). Ulubiona gra: brak jednego tytułu, cały dorobek BioWare, Wiedźminy, Ni No kuni... to tak na szybko Ulubiony film: Ojciec Chrzestny (part I i part II uznaję za całość). To tyle na dobry początek Mam nadzieję, że szybko się wśród Was zadomowię

Pozdrawiam
Lioncourt
Odpowiedz
Witaj, mam kilka pytań:
1. Dlaczego gexe?
2. Z jakimi światami fantastycznimi jesteś zaznajomiony?
3. Czy grywasz ,,sesjowce" (papierowe RPG'i Jak D&D albo Warhammer)?
Narazie tyle, życze wielu postów (mądrych) i żeby sie ciebie nikt nie uczepił!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Mogłem się domyślić, że pierwsza się dziewczyna ulituje nad samotnym postem

1. Gexe śledziłem już od paru lat, w końcu stwierdziłem, że można wyjść z cienia
2. Śródziemie (wiem, wiem, kto nie zna? ), wiedźmiński, mitologia Cthulhu, Star Wars, Ziemiomorze, hyboryjski (w sumie to była era hyboryjska... znaczy Conan), Fallout, Forgotten Realms... Chyba tyle, jeżeli ma się obyć bez ściemniania
3. Dawno temu rozegrałem parę sesji D&D. Poza tym zero doświadczenia. Warhammer nigdy do mnie nie przemawiał, ani Fantasy, ani 40k. Trochę grałem w karciankę LotR, nadal gdzieś leży moja talia. Figurki do Mage Knight też się przyczaiły w drewnianej skrzyneczce, czekając na lepsze czasy. Ostatnio zacząłem odkrywać planszówki. Zacząłem od WoWa i Arkham Horror i w tym upatruję większą przyszłość, bo są mniej kasożerne

I dzięki za zainteresowanie i miłe słowa
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lioncourt dnia środa, 24 lipca 2013, 12:08 napisał

Mogłem się domyślić, że pierwsza się dziewczyna ulituje nad samotnym postem


Skąd wiesz, że dziewczyna? Może się tylko podszywam. W końcu to imperium nazywa się Internet! Muahahah!
Odpowiedz
Vit, nie mindfuckuj ludzi. :f

Czołem przyjacielu, owocnego przesiadywania na tym jakże zacnym forum.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Witaj!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Czy akceptujesz Imperatora jako swojego boga, a Imperialną Prawdę(c) jako jedyną Prawdę(c), która powiedzie ludzkość ku zbawieniu?

Pytanie zadaję w wyniku Twojego heretyckiego braku zainteresowania jedynym słusznym Warhammerem.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Imperator? Phi!

Trzydziestoma siedmioma kluczami Tzeentcha otwieramy drogę dla naszych braci. Tysiącem szeptów Slaanesh wzywamy ich. Dwunastoma plagami Nurgle'a pokonaliśmy ich wrogów. Potężnym toporem Khorne'a otwieramy im drogę do tego świata.

Nigdy się nie ugnę przed ciemiężycielem moich braci! Niech Galaktyka spłonie!
Odpowiedz
Proklamuję Cię Godnym(c).



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Mam radę: jak Courun Yauntyrr się ciebie uczepi to pisz coś o drowach i Loth

Slaanesh i Khorne są gut a reszta to ,,cioty" (że się po gimbarsku wyrażę).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
To seryjka (pąk pąk pąk) pytanek:
1.Co sądzisz o Ilithidach?
2.Z Forgotten realms których bogów lubisz najbardziej?
3.Jak myślisz czy ukarze się owa książeczka o Wiesławie i Jaskółkach? (bo tak dziwnie by było, w grze żyje a w książce umarł)
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
1. Musiałem sprawdzić tych ilithidów na google, więc wykreślam Forgotten Realms ze światów, które znam Ogólnie fajne chłopaki, szczególnie, że inspirowane były okładką jednego z dzieł Lovecrafta, więc z miejsca u mnie punktują.
2. Bane, Bhaal, zważywszy na mojego posta wyżej. Chaos, śmierć, pożoga i dzień można uznać za udany. No i może kubek gorącej czekolady przed snem, bo na samej krwi się nie wyżyje
3. O ile dobrze kojarzę, to książka ma być tylko umiejscowiona w uniwersum i nie jest nawet pewne czy Geralt się w niej znajdzie. Ale oczywiście jestem jak najbardziej za! Lubię pióro Sapkowskiego, a trylogia husycka mi w ogóle nie podeszła, więc wiedźmin jest ze wszech miar mile widziany.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia środa, 24 lipca 2013, 12:52 napisał

Vit, nie mindfuckuj ludzi. :f


Przepraszam

Ale wszyscy się za to cieszymy, że Lioncourt chce się z nami zżyć! (jak Gazma w "Katedrze" Dukaja! )
Odpowiedz
A jeszcze jedno kojarzysz http://images3.wikia....n_portrait.jpg (kogo on przedstawia?)
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Lioncourt - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...