[TESIII] Dwemerowa Łamigłówka

Mam jeden taki problem z Dwemerową Łamigłówką. Wszędzie pisze, że jest w Komnatach Pustej Dłoni w Argkhandt. Ja wchodzę, szukam wszędzie- nie ma. Zaglądam do innych sal, np. Sali Płaczących Dzwonów- też nie ma. Jakby ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego tak jest i gdzie znależć Dwemerową Łamigłówkę, bardzo bym się ucieszył.
Odpowiedz
Mam DOKŁADNIE tak samo.

A tak swoją drogą, "wszędzie pisze"? Czy może "wszędzie jest napiane"?


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ona lezy na jakiejś półce wczoraj ją znalazłem jest tam taki chłop strasznie silny jak na początek ...troche trzeba tego poszukać...
Odpowiedz

Użytkownik Kaliousehio dnia Dec 16 2006, 07:37 PM napisał

Ja zwiedziłem całe Argkhandt i nic nie znalazłem.

[post="51629"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Odpowiedz
Jak wchodzisz to po lewej od wejśćia są kamienie,wejdż po nich i otwórz drzwi...
Odpowiedz
Jak wejdziesz do zawalonej groty zobaczysz po lewej taki duzy kamień, wejdź po nim na górę, zabij gostka otwórz komnatę i wez sobie z półeczki "łamigłówke"
Odpowiedz
Mógłby mi ktoś napisać gdzie sa te ruiny? ziutek z Balmory niezbyt dobrze mi to wyjasnil;/ kiedy ja mam skrecic w prawo? za caldera czy przed? ma ktos moze screen z mapy gdzie jest pokazane gdzie się znajdują te ruiny? z góry dzieki!
Odpowiedz
Musisz wyjść z Balmory bramą obok łazika i udać się na lewo. Przechodzisz przez dwa mosty i idziesz dalej w stronę fortu księżycowego. Mijasz fort i kawałek dalej powinny być te ruiny, poszukaj w tamtej okolicy a na pewno znajdziesz.


Odpowiedz
;/ kolejny problem;/ znalazlem lamigówkę.. no i okej wrqacam do ziutka w gildii a on do mnie ze jakis klucz z tego da sie wykonac i ze mam isc zdac sprawozdanie do coriusa czy jak mu tram i wrocic do ziutka.. no to ide do coriusa i wracam do ziutka a on mi mowi zebym do niego poszedl i tak w kolko;/;/co mam zrobic teraz?!;/
Odpowiedz

Użytkownik Ryba88 dnia Feb 25 2007, 06:05 PM napisał

;/ kolejny problem;/ znalazlem lamigówkę.. no i okej wrqacam do ziutka w gildii a on do mnie ze jakis klucz z tego da sie wykonac i ze mam isc zdac sprawozdanie do coriusa czy jak mu tram i wrocic do ziutka.. no to ide do coriusa i wracam do ziutka a on mi mowi zebym do niego poszedl i tak w kolko;/;/co mam zrobic teraz?!;/

[post="55549"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




corius cie wyśle ale do kogus innego ;] przynajmniej tak powinno być ;]
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
nie nie wysyla mnie do tego na h w gildii ja mialem od niego wyciganac info juz wiem jak to zrobic a pozniej dopiero do gildii magow.. problem rozwiazany;)
Odpowiedz
znalazlem ta lamiglowke, po czym dostalem od tego kolesia klucz ktory MOZE sie przyda...mam pytanie czy on na pewno sie przyda?bo chyba wszystko przeszukalem i nie moglem znalezc zadnego 'tajnego' wejscia.. jesli jest to w ktorym dokladnie miejscu?bede wdzieczny za odpowiedz
Odpowiedz
Miałem ten sam problem co wy. Miałem poradnik ale co z tego, pochodziłem pół godzinki aż znalazłem!! Jak się wchodzi do tej jaskini wyżej jest drugie pomieszczenie i znalazłem
Odpowiedz
W Morrowinda grałem od listopada 2004 r. do czerwca 2005 r. i wiele już niestety zapomniałem ale nie tego questa. Dostaje się go jako jeden z pierwszych i rozwiązanie go zaczyna karierę w Ostrzach, tymczasem ja znalazłem tę przeklętą kostkę dopiero kiedy w kilku gildiach byłem już mistrzem . Chyba 5 razy ''przekopałem'' ruiny Asgkhandt (piszę z pamięci, także mogłem się pomylić) do najniższego poziomu i nic. Dopiero za 5 lub 6 podejściem znalazłem tę kostkę na tej półce, o której piszecie, w jednym z najwyżej położonych pomieszczeń i najbliżej wejścia, które wcześniej na bank sprawdzałem, zabijając czyhających tam opryszków. Wróciłoby się chętnie do Morka, zwłaszcza, że nie dokończyłem Tribunala, ale niestety w marcu moje sejwy poszły z dysku ..... w kosmos.
Odpowiedz
Ej a jak jet ten fort ksiezycowy to jak przejde ten dwemerowy most czy jakos tak obok fortu i skrece w prawo tam gdzie jest taki budynek maly tam bedzie ta lamiglowka?????????

No to jak jak sie nazywa ta komnata? i jak sie tam dostac najlepiej jak ktos ma scrina
Odpowiedz
Szukaj komnaty na drugim poziomie po drodze zabijając dwóch kolesi (wchodzisz po takich przewróconych kolumnach) W tej komnacie jest Boss Crito (z toporem). Na dole regału po lewej znajduje się owa Łamigłówka. Jak jej nie widzisz to rozjaśnij monitor.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
taa ale nazwa komnaty tylko mi jest potrzebna (pisze bo jakos nie chce to co pisalem wskoczyc )

ale jak sie nazywa komnata z lamiglowa?
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Dwemerowa Łamigłówka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...