Dwemerowa Łamigłówka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_ziomson*,
Owszem, to jest komnata Pustej Dłoni, tyle że w tych ruinach są dwie takie komnaty. Gdy schodzisz w dół ruin, zaraz po wejściu można iść w prawo i lewo. Droga w lewo, tam zaatakują Cię dwie osoby oraz będą trzy drzwi do wyboru. Ów komnata jest piętro nad nimi. W komnacie zaatakuje Cię gość z toporem, a dwemerowa łamigłówka jest na najniższej półce. Dokładniej nie umiem
Gość_Filip*,
komnata z łamigłówą nazywa się komnata pustej dłoni.
Ic3m4n2u,
Dzięki Courun Yauntyrr przydała się ta mapka.
Bhaal998,
Jakby co to ten klucz co ten ziom z gildii daje otwiera marne zamki ok. 35. Też w tych dolnych ruinach nie jest nic za bardzo fajnego.
Talib,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik maniek dnia czwartek, 7 czerwca 2007, 11:18 napisał

taa ale nazwa komnaty tylko mi jest potrzebna (pisze bo jakos nie chce to co pisalem wskoczyc )

ale jak sie nazywa komnata z lamiglowa?



Nazywa się "komnata pustej dłoni". To jest zaraz po wejściu do ruin.

http://w888.wrzuta.pl...wa_lamiglowka. Link do obrazka
Gość_Goraks*,
ta komnata sie nie nazywa bo to jest w glownym pomieszczeniu. wchodzisz do tych ruin, schodzisz poschodkach na sam dol tam czekaja na ciebie dwaj opryszkowiea po ich prawej stronie jest przechylony kamien . wchodzis po nim na gore a po lewej stronie na kredensie albo w lezy lamiglowka;p mam nadzieje ze teraz juz zrozumiales;p
Almonaster,
Jak wchodzisz do tych ruin, idz prosto i skrec w lewo po takich kamieniach. Zaatakuje Cie 2 zlodziei, zabij ich. Stan przodem do miejsca do wejścia. I to sa jak dobrze pamietam jakby 3 pietra. parter niewazny, 3 to platforma z wyjsciem z ruin, 2 cie interesuje. Obok jest sterta takich kamieni, po nich musisz wejsc na to "2 pietro". Wchodzisz w drzwi po lewej, rozwalasz zlodzieja. W tym pomieszczeniu jest duuuuzo skrzyn, wiekszosc pusta. Z lewej strony jest taka polka, m.in. z Dwemerowa Łamigłówka
Gość_Guest*,
ej mam ta łamigłówke i jak ja wziasc pisze ze wazy chyba tam 10 a ja mam z 50 i niemoge podniesc jej o co chodzi piszcie na gg : 10916785
Ukarz,
dwemerowa Łamigłówka znajduje się na półce w takiej kwadratowej sali. Najlepiej użyc widoku FPP bo z TPP nie widac
Courun Yauntyrr,

Użytkownik Kaliousehio dnia sob, 16 gru 2006 - 20:27 napisał

Mam jeden taki problem z Dwemerową Łamigłówką. Wszędzie pisze, że jest w Komnatach Pustej Dłoni w Argkhandt. Ja wchodzę, szukam wszędzie- nie ma. Zaglądam do innych sal, np. Sali Płaczących Dzwonów- też nie ma. Jakby ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego tak jest i gdzie znależć Dwemerową Łamigłówkę, bardzo bym się ucieszył.

[post="51625"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Oki - daję wam mapkę:

Dwemerowalamigowka.jpg

Wchodzicie w miejscu niebieskiej strzałki, a następnie do "A" by znaleźć się w komnacie o numerze "3". Tam jest Boss Crito i tam na półce powinna leżeć ta Dwemerowa Łamigłówka
Eris Delair,
Są to Komnaty Pustej Dłoni, ale radziłabym żebyś spróbował ją znaleźć tak jak już Ci poradzili. Sama obeszłam całe ruiny zanim zdecydowałam się wejść do tej komnaty, która w gruncie rzeczy jest prosta do znalezienia
Gość_maniek*,
taa ale nazwa komnaty tylko mi jest potrzebna (pisze bo jakos nie chce to co pisalem wskoczyc )

ale jak sie nazywa komnata z lamiglowa?
Courun Yauntyrr,
Szukaj komnaty na drugim poziomie po drodze zabijając dwóch kolesi (wchodzisz po takich przewróconych kolumnach) W tej komnacie jest Boss Crito (z toporem). Na dole regału po lewej znajduje się owa Łamigłówka. Jak jej nie widzisz to rozjaśnij monitor.
Gość_*,
Ej a jak jet ten fort ksiezycowy to jak przejde ten dwemerowy most czy jakos tak obok fortu i skrece w prawo tam gdzie jest taki budynek maly tam bedzie ta lamiglowka?????????

No to jak jak sie nazywa ta komnata? i jak sie tam dostac najlepiej jak ktos ma scrina
KrissDeValnor,
W Morrowinda grałem od listopada 2004 r. do czerwca 2005 r. i wiele już niestety zapomniałem ale nie tego questa. Dostaje się go jako jeden z pierwszych i rozwiązanie go zaczyna karierę w Ostrzach, tymczasem ja znalazłem tę przeklętą kostkę dopiero kiedy w kilku gildiach byłem już mistrzem . Chyba 5 razy ''przekopałem'' ruiny Asgkhandt (piszę z pamięci, także mogłem się pomylić) do najniższego poziomu i nic. Dopiero za 5 lub 6 podejściem znalazłem tę kostkę na tej półce, o której piszecie, w jednym z najwyżej położonych pomieszczeń i najbliżej wejścia, które wcześniej na bank sprawdzałem, zabijając czyhających tam opryszków. Wróciłoby się chętnie do Morka, zwłaszcza, że nie dokończyłem Tribunala, ale niestety w marcu moje sejwy poszły z dysku ..... w kosmos.
Diego158,
Miałem ten sam problem co wy. Miałem poradnik ale co z tego, pochodziłem pół godzinki aż znalazłem!! Jak się wchodzi do tej jaskini wyżej jest drugie pomieszczenie i znalazłem
miszcz17,
znalazlem ta lamiglowke, po czym dostalem od tego kolesia klucz ktory MOZE sie przyda...mam pytanie czy on na pewno sie przyda?bo chyba wszystko przeszukalem i nie moglem znalezc zadnego 'tajnego' wejscia.. jesli jest to w ktorym dokladnie miejscu?bede wdzieczny za odpowiedz
Ryba88,
nie nie wysyla mnie do tego na h w gildii ja mialem od niego wyciganac info juz wiem jak to zrobic a pozniej dopiero do gildii magow.. problem rozwiazany;)
enKage_,

Użytkownik Ryba88 dnia Feb 25 2007, 06:05 PM napisał

;/ kolejny problem;/ znalazlem lamigówkę.. no i okej wrqacam do ziutka w gildii a on do mnie ze jakis klucz z tego da sie wykonac i ze mam isc zdac sprawozdanie do coriusa czy jak mu tram i wrocic do ziutka.. no to ide do coriusa i wracam do ziutka a on mi mowi zebym do niego poszedl i tak w kolko;/;/co mam zrobic teraz?!;/

[post="55549"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




corius cie wyśle ale do kogus innego ;] przynajmniej tak powinno być ;]
Ryba88,
;/ kolejny problem;/ znalazlem lamigówkę.. no i okej wrqacam do ziutka w gildii a on do mnie ze jakis klucz z tego da sie wykonac i ze mam isc zdac sprawozdanie do coriusa czy jak mu tram i wrocic do ziutka.. no to ide do coriusa i wracam do ziutka a on mi mowi zebym do niego poszedl i tak w kolko;/;/co mam zrobic teraz?!;/
Wczytywanie...